poster

Ta pravá (studentský film)

Komedie / Romantický

Česko, 2015, 16 min

Režie:

Daniel Habrda

Scénář:

Daniel Habrda

Hudba:

Michal Habrda

Producenti:

Miloň Terč
(další profese)
 • Frajer42
  **

  Slušně zahrané. Příjemná hudba. Rozhodně však dost divné a pro mě osobně i značně nezajímavé.(24.7.2016)

 • Amper01
  ****

  Takové milé a nezkušené (obsahem, nikoli zpracováním) dílko, herecky velmi dobře obsazené. Škoda jen, že to nemělo delší stopáž.(2.6.2018)

 • honajz
  ***

  Když hrají profi herci, hned je to i na amatérských filmech znát. Zahrané je to moc dobře, kameraman je skvělý, dokáže vykouzlit z toho mála externích záběrů velmi dobrou atmosféru, slušně je natočena i scénka v kavárně. Příběh je prostinký, trochu připomíná famácká cvičení na téma "slečno, upadl vám kapesníček", a ta kolovrátková hudba se až moc snaží hrát na tu romantiku amerických romanťáren. Ale celkově je to sympatické, nehraje si to na nic víc, než chce být. Mírný nadprůměr, především díky hercům a kameře. Btw, kdepak se v Písku nachází ta příjemná kavárna, že bych tam někdy zašel?(5.9.2016)

 • - Celé natáčení probíhalo v Českých Budějovicích. (Zdroj: Daniel Habrda)

 • - Film získal 2. místo na festivalu ČERNÁ VĚŽ v kategorii Cena diváků a na Kladenském festivalu KLAPKA 2016 3. místo v kategorii studentských filmů. (Zdroj: Daniel Habrda)

 • - Jedná se o absolventský film Daniela Habrdy na SVOŠF v Písku. (Zdroj: Daniel Habrda)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace