Ta pravá (studentský film)

Komedie / Romantický

Česko, 2015, 16 min

Daniel Habrda

Daniel Habrda

Michal Habrda

Miloň Terč

Když hrají profi herci, hned je to i na amatérských filmech znát. Zahrané je to moc dobře, kameraman je skvělý, dokáže vykouzlit z toho mála externích záběrů velmi dobrou atmosféru, slušně je natočena i scénka v kavárně. Příběh je prostinký, trochu připomíná famácká cvičení na téma "slečno, upadl vám kapesníček", a ta kolovrátková hudba se až moc snaží hrát na tu romantiku amerických romanťáren. Ale celkově je to sympatické, nehraje si to na nic víc, než chce být. Mírný nadprůměr, především díky hercům a kameře. Btw, kdepak se v Písku nachází ta příjemná kavárna, že bych tam někdy zašel?(5.9.2016)

• Frajer42

Slušně zahrané. Příjemná hudba. Rozhodně však dost divné a pro mě osobně i značně nezajímavé.(24.7.2016)

Takové milé a nezkušené (obsahem, nikoli zpracováním) dílko, herecky velmi dobře obsazené. Škoda jen, že to nemělo delší stopáž.(2.6.2018)

• - Ve filmu hrál Jan Dvořák roli obchodníka, která z finálního střihu zcela zmizela. (Zdroj: Daniel Habrda)

• - Celé natáčení probíhalo v Českých Budějovicích. (Zdroj: Daniel Habrda)

• - Jedná se o absolventský film Daniela Habrdy na SVOŠF v Písku. (Zdroj: Daniel Habrda)