Shakira - Whenever, Wherever

Hudba:

Shakira

Shakira

corpsy

Nechcem oslavovať krásu tejto speváčky. Chcem osláviť klip, ktorý je vizuálne oddaným príspevkom k vlne podobne dejovo ´´nezmyselných´´ filmometráží. ()

Krasus

Videoklip, jenž šíleně rychle stárne. Není zajímavý ani obsahově, ani vizuálně. Ačkoliv se jedná o dílo, které Shakiru vystřelilo do maximálnáho povědomí a uničilo z ní megastar, všechny aspekty její výjimečnosti zabíjí právě samotné výtvarné zpracování. ()

bubun

Vybavuji si, že ve své době to bylo ultra moderní dílo (ten klip) a snad to vyhrávalo i nějaké hitparády, tímto se mi to zafixovalo,a teď, když jsem to viděla po letech, mě překvapilo, jak je to vlastně děsnej papun. Všechny ty technologie a efekty při tvorbě videoklipů za šestnáct let tak pokročily, že to působí nejen zastarale (což mi nevadí), ale i směšně (což mě těší, za to ty dvě hvězdičky - když se tam objeví ty koně, to je výborný moment, úžasně vtipný). Hlavně tím chci ale říct, že prostě pokud klip nemá myšlenku, nebo aspoň nějakou vtipnou pointu, tak jakmile se postaví na efektech, tak po letech bude vypadat směšně či trapně. Ok, tady šlo možná ještě o Shakiřin tanec, ale to je taky aspekt, který pro mě není nijak zásadní. To by musela tančit jako Christopher Walken. ()

martin1m2

♥ a bohyňa sa zrodila z mora a vtrhla do amerických hitparád a neskôr raz a navždy nezmazateľne do celého sveta ... Silný, rázny hlas, neuvetieľné pohyby ♥ Shakirine malé prsia, ktoré si nepomýliš s horami ;) Shakira váľajúca v blate ... Divoké kone ... mokrá Shakira ... proste TOP - horúca kolumbijská káva a neobjavená bomba z latinskej Ameriky ... Začiatok vyperoxidovanej hlavy and Shakira came to Hollywood :P ()

• Celý klip kolumbijské zpěvačky se natáčel před zeleným klíčovacím plátnem. Je o touze cestovat za milovanou osobou třeba až na konec světa. [Zdroj: Óčko Star] (rafix)