Reklama

Reklama

Šest přátel odjíždí oslavit 4. červenec na opuštěný ostrov u pobřeží Washingtonu. Netuší však, že sáček s kokainem, který jeden z šestice bere s sebou, obsahuje více, než jen drogu samotnou. Bílý prášek je totiž obohacen o virus, který způsobuje psychózu, agresivitu a sklony ke kanibalismu. Z oslavy se tak záhy stává boj o holý život. (MaaaR@)

(více)

Recenze (19)

malylada 

všechny recenze uživatele

Kanadská zombárna se točí kolem bandičky lidí, která se díky speciální droze dostává do stavu halucinací a zvyšuje jejich agresivitu. Na pozadí se vyšetřují nedávná úmrtí způsobená drogou, podivný výzkum nakažených a nic originálního nečekejte. Nicméně musím kvitovat, že režisér úvodních čtyřicet mnut pojal velmi zručně a s postavami se snažil v rámci možností pracovat. Za celou dobu mě nic neiritovalo, neobjevují se žádné otravné neduhy tohoto žánru a nakonec se z toho vyklubala slušná vyvražďovačka s „dramatickými“ náznaky. Vizuál mi hodně připomínal severské horory a gore je naprosto excelentní. Možná to chtělo brutální jízdu rozjet dříve nebo související boční linky více propracovat, ale rozhodně spokojenost po delší době......7/10 ()

BlackHood 

všechny recenze uživatele

Zase něco do sebe to mělo... Originální byla dějová linie s detektivem, škoda, že nebyla více využita. Dokážu si podobného detektiva představit v nějakém slasheru, že pátrá po jedné z obětí vraha, mohlo by to být napínavé, třeba že vrah se chystá všechny povraždit v nějaké chatě v lesích, kde není signál, detektiv zjistí, že ta osoba, kterou hledá, je v té chatě. A stihne dorazit dříve, než vrah všechny povraždí? Ještě k samotnému filmu - provedení bylo celkem amatérské, dlouho se nic nedělo, dialogy stupidní a finále mohlo být lépe uděláno. Kdyby to mělo vyšší rozpočet, tak se jedná o hodně dobrý horor. ()

Reklama

Morholt 

všechny recenze uživatele

Polovinu filmu se tradičně čeká, než se začne něco dít. Leemu slouží ke cti, že se ten čas snaží využít i jinak, než jen k seznamování se se stupidními postavami. Horší je, že jak liniii policejní, tak tu s jakousi pokusnou základnou, se mu nedaří plně využít. Když pak virus zaútočí, tak to není úplně špatné, ale peněz zase tak moc nebylo, takže gore není tolik, kolik by mělo víc a divák si musí vystačit s tempem a ječením. Každopádně Lee není bez talentu, tak to třeba příště bude lepší. 40% ()

Psychor 

všechny recenze uživatele

Režisér Lee má za sebou celovečerní hororový debut a já ho z pozice zdejšího hororového experta rozhodně nehodlám zatracovat. Ba naopak. Když na sobě bude usilovně pracovat, může v hororovém žánru uspět, jelikož potenciál k růstu u něho rozhodně vidím. Pro svůj následující snímek si však musí sehnat opravdové herce, kteří nepovažují afektovanost za přednost, a scénář raději přenechat někomu o poznání schopnějšímu, jenž skupinu dlouholetých přátel nedegraduje na obyčejné jednorozměrné roboty zbavené jakékoliv vztahové chemie. U drtivé většiny hororů by tyto zásadní nedostatky předznamenávaly odpadové hodnocení, avšak Evil in Us přesto dokáže atmosfericky zaujmout do takové míry, že ode mě obdrží celé dvě hvězdy. ()

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Partia mladých ľudí prichádza do hlbokých hôr aby oslávila jeden z najväčších amerických sviatkov. 4 júl je dňom nezávislosti, ktorý ľudom zaručuje právo na život, slobodu a rovnosť. Lenže pôvodne plánovaná zábava sa nečakane mení v nočnú moru potom, ako sa všetci zúčastnení stávajú obeťami podivnej organizácie, pre ktorých sú iba pokusnými králikmi. Neubehne dlhá doba, a bude každý pre každého nebezpečný! Prvotina od Lee-ho je znesiteľná najmä pre výborne spracované gore. To však nie je otázkou talentu, ale financií. Zatracovať taktiež nebudem, no príbeh je tuctový, ničím výnimočný, pričom najmä prvá polovica bola vyslovenou zívačkou. Chvála zato, že sa tempo následne rapídne rozbehlo, lebo inak neviem neviem, ako by to s tunajším hodnotením užívateľov dopadlo, keď už teraz "The Evil in Us", obrazne povedané - líže podlahu. Keď beriem v úvahu relatívne kvalitné spracovanie + záver, ktorý síce nie je nijak mimoriadne zarážajúci, no z pohľadu horor žánru dostatočne "negativistický", tie tri nakoniec šľahnem - 55% ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama