Reklama

Reklama

Maxinožka

  • Francie Bigfoot Junior (více)
Trailer 8

Obsahy(1)

Náctiletý outsider Adam se vydává na dobrodružnou cestu, aby odhalil záhadu svého dávno ztraceného tatínka, jen aby zjistil, že to není nikdo jiný než legendární Lesní muž! (Vertical Ent.)

Videa (5)

Trailer 8

Recenze (56)

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Ta1 hvězda je za animaci a za zhruba jeden vtip z 30 co byl vtipný. Jinak je to animák o jednom trapáckém děcku s inteligencí placatého kamene a jeho fotrovi co je yetti. Do toho přidejme nějaké zvířata hyperaktivní veverku, která se snaží kopírovat tu z animáku Za Plotem mývala co se tváří jako největší vůdce podobně jako ten z Velké Oříškové Loupeže datla ten jediný je originální a medvěda, který se snaží kopírovat Booga z Lovecké Sezóny. Kdyby mě bylo pět let možná bych dal i více, ale je mě více. P.s. pro uživatele Tristix jedná se o Belgicko/Francouzský animák na imdb píšou i Holandský takže z Usa to nemá opravdu nic společného ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Jednou z radostí byť filmovým fanúšikom je zážitok zo sledovania obskúrneho filmu, ktorý vás úplne prekvapí. Toto je typický film, ktorý určite bežný filmový divák vynechá, pretože nie je ochotný riskovať sporné vlastnosti. Pri sledovaní tohoto európsky-importovaného animovaného filmu The Son of Bigfoot som zažil celkom príjemné prekvapenie. Je spracovaný veľmi dobre a celkom ma to bavilo. Akčné sekvencie majú pekný spád a srsť/vlasy sú dobre spracované. Zázemie a lesná príroda sú tiež veľmi solídne na malý rozpočtový animovaný film. Odporúčam. (14.5.2022) ()

Reklama

Figu 

všechny recenze uživatele

Pro mě je absolutně k nepochopení, jak nějakou belgickou maxinožku z Francie může tolik žrát a tak často sledovat moje pětiletá dcera... Nicméně je to tak. Ovšem u fotra jde o průměrnou záležitost, kde i ten nejbojácnější a nejchlupatější lesní mužík, nemůže vybojovat mojí čtvrtou hvězdu. Každopádně už se děsím druhýho dílu, páč čekám opět přehnaně bohaté domácí projekce mé holčičky... 55% ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $30miliónovTržby Celosvetovo $45,099,491▐ Na tú každoročnú záplavu animákov a hlavne neskutočne podobných dejových schém sa tento vlasatý úlet dá celkom príjemne zniesť. Nájde sa tu hneď niekoľko podarených nápaditých úsekov v rámci načrtnutej témy, ktoré pobavia, animačne na úrovni. /60%/ ()

honajz2 

všechny recenze uživatele

No nic moc teda. Tenhle nudnej animák s minimem něčeho zajímavého si mě fakt nedostal. Opravdu jsem se celou dobu nudil. Dějově to je taky bída, klišovitějšího hlavního hrdinu už snad ani nenajdete - kluk outsider, bez přátel a šikanovaný (a tady ani ta šiakna nemá nějaký smysl, narozdíl od Příšerek z vesmíru, kde naopak pro tu šikanu hlavního hrdiny nějaký důvod fakt byl). Navíc i pak je tady Adam pořád strašně nesympatický, už jenom kvůli tomu, jak skvěle dokáže zhoršit tolik situací. Je až obdivuhodný, že to na konci nepodělal, ale tak zase, je to animák, špatný konec nikdo z nás nečeká. Zase se musí tomuhle filmu nechat, že jsem se párkrát zasmál, jenže na to všechno připadlo tolik trapných hlášek, že to ten film moc nezachraňuje. Animace nic moc. Dokonce mi i přijde, že ten příběh je obecně nezvládnutý, už jenom proto, že se hodinu filmu nic moc neděje a pak až teprve přijde akce a ta trvá zase zbytečně dlouho a je z toho všeho znát, že tam by bylo leccos k úpravě, aby to vypadlo líp. No, čekal jsem víc, a dostal hodně málo, takže dávám 2* ()

Galerie (39)

Reklama

Reklama