Maxinožka

Animovaný

Francie / Belgie, 2017, 91 min

Bob Barlen, Cal Brunker

Puggy

Z momentální nabídky filmů pro děti tohle "vypadlo" jako nejlepší volba. Byl jsem se svým tříletým synem a dobře jsme se bavili. Není to žádný zázrak, ale ani průšvih. Prostě průměrný animák. Co se mi líbilo, bylo do detailu dobře provedené chování postav, jakoby to byli reální lidé (všechny emoce, reakce, super). Naopak mi vadil ten táta, kterej se choval jako strašnej looser (pochopitelně mi to vadilo, když jsem sám táta :) ), ale na druhou stranu takhle to prostě do toho děje muselo zapadat. Není to žádné Zootropolis ani Auta, ale je to v pohodě.(17.11.2017)

• Gogo333

Animace průměrná, ale na takový nenápadný film dost slušná. Příběh ucházející, máme tam nějaký ten humor a akci. Bohužel obojího docela pomálu a na několika místech jsem se i nudil. Celkově to je takový průměr a vůči evropské tvorbě docela slušné, samozřejmě za velikány z Japonska a USA to hodně ztrácí. 50%(19.3.2018)

• Sashmen13

Nu, mělo mě varovat když jsem z jmen tvůrců nic nepoznával, chápu, že díla pro děti nemusí být nic úplně extra, ale myslím, že by to šlo lépe. Největší problém filmu bych viděl v rychlosti jakou kráčí, než se stihneme seznámit s Adamem (zase outsider, jak jinak, kterého ovšem má ráda nějaká holka, kritické info!), tak příběh se už dávno posune pryč. Spálí se trocha lesa a zvířata už chtějí jít pryč. Týpek vykládá jak jíst zvířata je problém, jak to teda řeší medvěd? Lovci, které máme od začátku nenávidět (zvířata jsou hloupější, proto je můžeme zabíjet). Musím se ztotožnit s hlavním záporákem, ztráta vlasů je absolutní zlo a neváhal bych kvůli němu umučit/zavraždit třeba celou rodinu, hlavně ať mám kvalitní porost. Zajímalo by mě, jak verboval ochranku, že všichni měli tupé, možná to bylo v pracovní smlouvě... Nuda (indická podpora byla fun, ale zase, top secret zabezpečení a oni tam hodí tohle) + sneaky assasin datel byl good: )(19.11.2017)

„Malý Yeti“ je spíš priemerne dobrým animákom (možno trošinku viac pre dospelých ako pre mladých). Dôvod, že prečo dávam 4 hviezdy je to, že má skvelých vedľajších postáv (zvieratá-priatelia). Škoda, že oni sa nedostali ešte k väčšiemu priestoru. Záver jednoduchý a možno až moc idealistický, ale nevadí. Osobné hodnotenie: 80% (****) (5.3.2018)

Zašli jsme docela neplánovaně s pětiletým synkem. Žádný jiný animák nebyl zrovna v nabídce, trailer vypadal slušně, jen zdejší hodnocení mě trošku odrazovalo, ale nakonec jsem nelitoval. Přišlo mě to akorát vyvážený, aby to bavilo mě i syna. Animace velmi slušná, příběh teda trošku přitaženej za vlasy, ale je to přece pro děti a když se ohlédnu zpět, tak jsem se tu hodinku a půl v kině dobře bavil a syn též, takže vlastně nakonec velmi příjemné překvapení.(20.11.2017)