Maxinožka

Francie / Belgie, 2017, 91 min

Bob Barlen, Cal Brunker

Puggy

Kirk Thornton

Rozpočet $30miliónovTržby Celosvetovo $45,099,491▐ Na tú každoročnú záplavu animákov a hlavne neskutočne podobných dejových schém sa tento vlasatý úlet dá celkom príjemne zniesť. Nájde sa tu hneď niekoľko podarených nápaditých úsekov v rámci načrtnutej témy, ktoré pobavia, animačne na úrovni. /60%/(27.3.2018)

• Tristix

Myšlenka dobrá, záporák je opět znát během 1 minuty, hlavní hrdina taky, takže každý další krok je strašně předvídatelný a tak ten film vůbec nemáš šťávu. A vrcholem odporu pro mě byl na konci mýval tranvestita. Štve mě, že tyhle duhový věci cpou před oči i malým dětem a ty jsou pak z toho strašně zmatený. Prostě USA si tímhle koleduje o strašnou degeneraci populace. Je to nesmysl, tenhle film. Nemá to ani žádný ponaučení, nic. Ztráta času(16.12.2017)

• honajz2

No nic moc teda. Tenhle nudnej animák s minimem něčeho zajímavého si mě fakt nedostal. Opravdu jsem se celou dobu nudil. Dějově to je taky bída, klišovitějšího hlavního hrdinu už snad ani nenajdete - kluk outsider, bez přátel a šikanovaný (a tady ani ta šiakna nemá nějaký smysl, narozdíl od Příšerek z vesmíru, kde naopak pro tu šikanu hlavního hrdiny nějaký důvod fakt byl). Navíc i pak je tady Adam pořád strašně nesympatický, už jenom kvůli tomu, jak skvěle dokáže zhoršit tolik situací. Je až obdivuhodný, že to na konci nepodělal, ale tak zase, je to animák, špatný konec nikdo z nás nečeká. Zase se musí tomuhle filmu nechat, že jsem se párkrát zasmál, jenže na to všechno připadlo tolik trapných hlášek, že to ten film moc nezachraňuje. Animace nic moc. Dokonce mi i přijde, že ten příběh je obecně nezvládnutý, už jenom proto, že se hodinu filmu nic moc neděje a pak až teprve přijde akce a ta trvá zase zbytečně dlouho a je z toho všeho znát, že tam by bylo leccos k úpravě, aby to vypadlo líp. No, čekal jsem víc, a dostal hodně málo, takže dávám 2*(17.11.2018)

• Gogo333

Animace průměrná, ale na takový nenápadný film dost slušná. Příběh ucházející, máme tam nějaký ten humor a akci. Bohužel obojího docela pomálu a na několika místech jsem se i nudil. Celkově to je takový průměr a vůči evropské tvorbě docela slušné, samozřejmě za velikány z Japonska a USA to hodně ztrácí. 50%(19.3.2018)

Z momentální nabídky filmů pro děti tohle "vypadlo" jako nejlepší volba. Byl jsem se svým tříletým synem a dobře jsme se bavili. Není to žádný zázrak, ale ani průšvih. Prostě průměrný animák. Co se mi líbilo, bylo do detailu dobře provedené chování postav, jakoby to byli reální lidé (všechny emoce, reakce, super). Naopak mi vadil ten táta, kterej se choval jako strašnej looser (pochopitelně mi to vadilo, když jsem sám táta :) ), ale na druhou stranu takhle to prostě do toho děje muselo zapadat. Není to žádné Zootropolis ani Auta, ale je to v pohodě.(17.11.2017)