Maxinožka

• Francie Bigfoot Junior (více)
Animovaný
Francie / Belgie / USA, 2017, 91 min

Náctiletý outsider Adam se vydává na dobrodružnou cestu, aby odhalil záhadu svého dávno ztraceného tatínka, jen aby zjistil, že to není nikdo jiný než legendární Lesní muž! (Vertical Ent.)

Figusek

Pro mě je absolutně k nepochopení, jak nějakou belgickou maxinožku z Francie může tolik žrát a tak často sledovat moje pětiletá dcera... Nicméně je to tak. Ovšem u fotra jde o průměrnou záležitost, kde i ten nejbojácnější a nejchlupatější lesní mužík, nemůže vybojovat mojí čtvrtou hvězdu. Každopádně už se děsím druhýho dílu, páč čekám opět přehnaně bohaté domácí projekce mé holčičky... 55% ()

T2

Rozpočet $30miliónovTržby Celosvetovo $45,099,491▐ Na tú každoročnú záplavu animákov a hlavne neskutočne podobných dejových schém sa tento vlasatý úlet dá celkom príjemne zniesť. Nájde sa tu hneď niekoľko podarených nápaditých úsekov v rámci načrtnutej témy, ktoré pobavia, animačne na úrovni. /60%/ ()

oveckaoa

Ta1 hvězda je za animaci a za zhruba jeden vtip z 30 co byl vtipný. Jinak je to animák o jednom trapáckém děcku s inteligencí placatého kamene a jeho fotrovi co je yetti. Do toho přidejme nějaké zvířata hyperaktivní veverku, která se snaží kopírovat tu z animáku Za Plotem mývala co se tváří jako největší vůdce podobně jako ten z Velké Oříškové Loupeže datla ten jediný je originální a medvěda, který se snaží kopírovat Booga z Lovecké Sezóny. Kdyby mě bylo pět let možná bych dal i více, ale je mě více. P.s. pro uživatele Tristix jedná se o Belgicko/Francouzský animák na imdb píšou i Holandský takže z Usa to nemá opravdu nic společného ()

honajz2

No nic moc teda. Tenhle nudnej animák s minimem něčeho zajímavého si mě fakt nedostal. Opravdu jsem se celou dobu nudil. Dějově to je taky bída, klišovitějšího hlavního hrdinu už snad ani nenajdete - kluk outsider, bez přátel a šikanovaný (a tady ani ta šiakna nemá nějaký smysl, narozdíl od Příšerek z vesmíru, kde naopak pro tu šikanu hlavního hrdiny nějaký důvod fakt byl). Navíc i pak je tady Adam pořád strašně nesympatický, už jenom kvůli tomu, jak skvěle dokáže zhoršit tolik situací. Je až obdivuhodný, že to na konci nepodělal, ale tak zase, je to animák, špatný konec nikdo z nás nečeká. Zase se musí tomuhle filmu nechat, že jsem se párkrát zasmál, jenže na to všechno připadlo tolik trapných hlášek, že to ten film moc nezachraňuje. Animace nic moc. Dokonce mi i přijde, že ten příběh je obecně nezvládnutý, už jenom proto, že se hodinu filmu nic moc neděje a pak až teprve přijde akce a ta trvá zase zbytečně dlouho a je z toho všeho znát, že tam by bylo leccos k úpravě, aby to vypadlo líp. No, čekal jsem víc, a dostal hodně málo, takže dávám 2* ()

Gogo333

Animace průměrná, ale na takový nenápadný film dost slušná. Příběh ucházející, máme tam nějaký ten humor a akci. Bohužel obojího docela pomálu a na několika místech jsem se i nudil. Celkově to je takový průměr a vůči evropské tvorbě docela slušné, samozřejmě za velikány z Japonska a USA to hodně ztrácí. 50% ()