Reklama

Reklama

Sympatickej dievčine Neese Avery (Julin) sa práve zrútil celý svet. Milovaný priateľ ju z ničoho nič poslal do teplých krajín a ona v zúfalstve spravila asi tu najsprostejšiu vec, čo mohla spraviť, podrezala si žily. Duchaprítomnosť matky a rýchly zásah lekárov jej však zachránili život. A aby Neesa dostala chuť do života, vytiahla ju jej trochu sebecká kamarátka Samantha  na dobrodružný výlet. Spolu s ďalším dievčaťom a dvojicou mladíkov sa vyberú na žúrku do desaťročia opustenej textilnej továrne. Niekedy v sedemdesiatych rokoch sa tu stala tragédia, na nočnej smene tu ktosi povraždil zamestnancov. Povráva sa, že ich duchovia sa v tomto objekte pohybujú dodnes. Mládež však na reči tohto typu príliš neverí a zabáva sa vo veľkom. Zábava však končí vo chvíli, keď narazia na zvláštny objav, starú truhlicu ukrytú v stene budovy. Tá obsahuje nemeckú uniformu z II. svetovej vojny, nejaké dokumenty a starobylú sumerskú hru, ktorá okrem svojho veku má aj iné zvláštnosti, hracie kocky sú vyrobené z kĺbov na ľudskej ruke a odriekaním príslušného rituálu dokážu priviesť k životu starobylého démona. Zvedavá znudená mládež v sebe práve objavila hráčsky potenciál, ktorý ju zatiahne do hry, akú ešte nikdy nikto z nich nehral. A vyzerá to, že už ani nikdy nebude... (beso74)

(více)

Recenze (24)

corpsy 

všechny recenze uživatele

Kostičky sa nám pekne lámu, hlavne vtedy ak v raste ešte neprekročili dvadsiatku. Zopár fraktúr zrejme nezaškodí, to aby človek zbystrel že jeho tela predsa len nieje z titánia. Lenže ak vám to s nevratnosťou hojenia spôsobí, akýsi extrovertný démon, máte po ptákach. Slušný filmík na dobrú noc, s potencionálnymi snami o sadrovaní. ()

Psychor odpad!

všechny recenze uživatele

Takhle hloupý horor jsem již dlouho neviděl a že jich jakožto zdejší hororový expert za jeden rok zhlédnu více než většina hodnotících uživatelů za celý život. Hned v úvodu udeří diváka do hlavy naprosto mizerné psychologické vykreslení postav, ke kterému se přidávají doslova otřesné herecké výkony. Většina dialogů zde pak zřejmě slouží jako pouhá výplň stopáže mezi zabíjením, kterého je opravdu hodně, jelikož se v jednu chvíli na scéně znenadání objeví nové postavy. Asi aby se kostěný démon během 85-minutové šichty na rozdíl od diváka nenudil. Na Knucklebones není co pochválit. Snad jedině ucházející atmosféru v rámci první čtvrtiny snímku, kdy jsem dokonce uvažoval nad jednou hvězdou. Ve výsledku se však jedná o dno hororového žánru, s kterým není radno ztrácet čas. ()

Reklama

Junys 

všechny recenze uživatele

Parta kamarádů chtějí strávit noc v opuštěné textilní továrně. Když popíjí a povídají si jedna z děvčat uslyší nějaké zvuky a tak se rozhodnou jít továrnu prozkoumat. V jedné zdi najdou hru, kterou si vezmou a zkusí si ji zahrát. To ale nečekali že když si ji zahrají tak probudí démona. - Perfektní prostředí to se musí nechat, protože opuštěné místa jsou na horor jak dělaný. Ten záporák vypadal dobře a gore scénky taky super. Občas mě film přišel blbej a 40 minut než se začne něco dít.. ()

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

No "20th Century Fox" to v spolupráci s George-om Lucas-om netočil. To bude zrejme každému jasné už po 3 sekundách. Krv z prevarenej cvikly zo záhrady vašej 90 ročnej čipernej susedky, hlúpoty tak za dve vetriesky, maska záporáka miestami jak z Coop Jednoty, herecké "ne-výkony" neradno radšej ani komentovať. Ale keďže sa tam tie holé cicky, obstojné gore, pričom sa vôbec nedá uprieť snaha vytvoriť niečo za 5 eur, na jeden krát a rýchlo zabudnúť "Knucklebones" je. Má to však malú podmienku - musíte sa kurva strašne strašne nudiť! - 40% ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Klasika. Partička teenagerů vyvolá vraždícího démona a ten je pak nahání po opuštěné továrně. Tečka. Do toho je samozřejmě namixovaná ještě nějaká ta omáčka složená z nacistických experimentů, bezďáka, který se už s démonem kdysi setkal, či ze zlodějů mědi, kteří jsou tu vlastně plní jen funkci telat jdoucích na porážku, ale nic z toho se nevymyká žánrovému standardu. Herci, dá-li se o té partičce prkenných vemen tak mluvit, jsou místy až k smíchu, což ale vůbec nevadí, bubák je docela fajn a sem tam dokonce upustí nějakou hlášku a gore, na kterém to asi stojí především, docela ujde. No a díky krátké stopáži si film udržuje solidní tempo. Nic jsem nečekal, takže jsem docela spokojen. 55% ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama