Parťáci

Publicistický
Česko, 2016, 25 min

Účinkují:

Adam Mišík

Co se stane, když se sejde parta kámošů a pořádně to rozjedou? Výzvy, soutěže, sociální experimenty, YouTubeři a známé osobnosti tak, jak je prostě neznáte. (TV Prima)

tereez odpad!

Znalostní soutěž účinkujících: "Jak velkou sumu v donations dostal letos FattyPillow k narozeninám" - "30 000 Kč".. "Kolik byla vyvolávací cena minecraftového obrázku Mishovy mámy?" - "20 000 Kč".. "Kolik mililitrů je v deseti litrech?" - "100 000!" "jeden milion!" Vítejte v Absurdistánu. ()

Cooller odpad!

proč? už to tu bylo s tim cikanem a tim tlustym a byl to propadak PROČ si kurva někdo mysli že tohle jde udělat i jinak než na odpad? dohajzlu co youtuber to debil co debil to kritik co kritik to ODPAD jasný TV Prima? UŽ DOST! ()

fallanga odpad!

Po tom co jsem viděl reklamu jsem měl jasno. Tohle bude stejný odpad jako Hrajeme s Alim. Chtěl jsem to ohodnotit odpadem ještě dříve než jsem to viděl, ale svědomí mi to nedovolilo. "Třeba to nebude až tak špatné", říkal jsem si. Tak jsem se na to podíval. Asi na 10 minut. A nepřišel jsem tím jenom o 10 minut života. Tento "pořad" mi zkrátil život o nějakých 30 let, protože za těch 10 minut jsem chytil takovou rakovinu, že by to ani Deadpool nerozdejchal. Jestli uvidím ještě jednu jedinou minutu, tak vypiji ředidlo. K tomu nemá smysl psát nic víc. Ve skutečnosti lituji toho, že jsem napsal těchto pár řádků, protože tím plýtvám svůj drahocenný čas. Víte, co, radši tento komentář náhodně promažu, jen abych dal najevo, jaký odpad to je. Smažu polovinu toho co jsem napsal, jen abych demonstroval, že na tohle opravdu nechci plýtvat časem. I tak to bude dávat větší smysl než tahle "věc". Samozřejmě jsem lhal, ten komentář nepromažu, protože se všichni musí dozvědět jaká rakovinka tohle je. Vtipné na tom je, že jednoho z hostů znám z youtube. Petr Kraus, který si založil živnost na tom, že kritizuje internetová videa. Mám ho celkem rád, videa má zajímavá a argumenty promyšlené. Při videích nosí takový vtipný klobouček a brýlky, které ho údajně chrání před rakovinou, kterou komentuje. No, možná jsem se měl nechat inspirovat a také si ten klobouček pořídit, protože na tohle by se opravdu hodil. Teď už je pozdě, teď potřebuji něco na "Den poté". Pokud máte nějaký takový přípravek, napište mi na mail zhyntepartacizhynte@centrum.cz. A vy "parťáci" se smažte v pekle. ()

angel.CZ odpad!

Alahovi parťáci jen s jinýma pinčlikama... Nic nového, nic převratného, byt mi 11 tak místo tohodle jsem venku.... ()

bohhous22 odpad!

Ke shlédnutí mě motivovalo zdejší hodnocení a po této zkušenosti mě velmi těší ohodnotit odpad všech odpadů,1% je v databázi mezi 300 tisíci tituly skutečná perla,která svoji trapností namachrovanosti a debilitou možná zaslouží tzv.Troskuv efekt. ()

Sigi-ACS odpad!

A tohle melo bejt jako co? Po Aliho partacich sem si myslel, ze nic horsiho nemuze prijit, bohuzel prislo... Shlednout cely dil bylo nad moje sily. ()

gorerated odpad!

Proboha proč si někdo myslí že to někoho zajímá, a ještě navíc někoho zajímaj trapný "Youtubeři"? Ten kdo se u toho někdy byť jen pousměje nebo mu cukne koutek úst směrem nahoru by si zasloužil vyválet ve střepech z injekčních stříkaček co se válej kolem pražské kliniky a do konce jeho mrzkého života by mu mladej Stropnickej do hlavy "šrouboval" t jeho vypatlaný názory !! ()

CaptainBlaf odpad!

Opravdu, když jsem to viděl, tak jsem myslel, že mi to snad sebere i část mozku. Nechápu, jak trapný a stupidní dokáže nějaký pořad být... O to smutnější je fakt, když si uvědomíte, že oni se takhle chovají doopravdy, a nějací kidi je sledují. Mám strach jaký to bude mít vliv na budoucí generace..No ono už to vlastně má. Dokonce i Aliho parťáci byli lepší, u těch jsem se aspoň na jeden díl dokázal dokoukat. ()

MaxQ69 odpad!

Nelítostný zabiják času o debilech, co žvaní o ničem a dělají hovno. Je k nevíře, co za pořady jsou některé televize ochotné zveřejnit. ()