Džungle (E03) (epizoda)

 • Velká Británie

  Jungles

 • Slovensko

  Džungle

Dokumentární

Velká Británie, 2016, 58 min

Režie:

Emma Napper

Hrají:

David Attenborough (vyp.)

Producenti:

Emma Napper
(další profese)
 • Heisenberg_
  *****

  Jedním slovem: neuvěřitelné... tvůrci současných akčních snímků se mohou jít do džungle s klidným svědomím zahrabat, páč oproti této řemeslně dokonalé epizodě jsou jejich pokusy o ony žárovky bezcennými lejny ;)(8.2.2017)

 • Tezuka
  *****

  Vždycky jsem si přál to vidět, jak Jaguár rdousí kajmany a krokouše. Někdo těm plazům musí ukázat, kdo je tady šéfem. Moc se mi líbil i ten létající dráček, kolibřík mečozobec, rosněnka průsvitná co chránila pulce před vosami, sladkovodní delfínovec, problémy chápanů při šplhání na nejvyšší úrovni pralesa a vlastně vůbec všechno. Ta kamera je prostě dokonalá a zvířata nám tu předvádějí lepší akční záběry než Schwarzenegger :))(8.2.2018)

 • jarmik
  *****

  Létající ještěrka, gepard na lovu kajmanů, rosnička chránící pulce před vosami pomocí kung-fu, blikající housenka požírající mnohonožky a pták, který uklidil džungli, aby samičce ukázal svou pestrost a posléze provedl precizní, několikavteřinový milostný akt. Vše natočeno tak úchvatně, až se tají dech.(25.4.2017)

 • ghatos
  *****

  Mečozubec, jaguár, glass frog...vau. Dokonalé obrazy s maximální vzdělávací přidanou hodnotou. 97%.(19.12.2016)

 • Autogram
  *****

  Svetielkujúce huby sú skutočné a nie je to iba fantázia z Avatara. Akurát nie sú veľké ako človek, ale slúžia v tme ako maják pre orientáciu nočných chrobáčikov. Džungľa je rajom živočíšnych druhov a tak mal filmársky tím z čoho vyberať. Vybral aj priesvitného otca-žabiaka, ktorý si chráni potomstvo vlastným telom pred pažravými osami alebo lietajúceho gekona. Jaguár je potom celkom bežnou šelmou, menej bežná je jeho korisť. –––– Ak dokáže tento les ukryť nový druh delfína, čo všetko v ňom ešte môže čakať na objavenie?(27.9.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace