Ballad in Blood

Ruggero Deodato

Daniel de Rossi

Scénografie:

Paolo Innocenzi

Nieže by som sa o Deodata nejako extra zaujímal, ale myslel som si, že už je dávno mŕtvy. Reálne - nielen filmársky. A on si tu zrazu bez okolkov vypustí akúsi naivnú modernú variáciu (resp. miestami takmer paródiu) na 70tkové giallo, alebo čo to vlastne malo byť.. Mne to prišlo až bizarne blbé, ale v podstate ma to bavilo, no tak sa obávam, že budem jediný a že Deodato môže filmy takejto „kvality“ režírovať aj zo záhrobia.(23.3.2017)

Italský snímek „Ballad in Blood“ je poměrně explicitní, a to jak v případě nahoty, tak i v případě násilí. A musí se nechat, že Carlotta Morelli i Noemi Smorra byly vybrány skvěle a hezky se na ně kouká. Gore už tak dobře nefunguje, krev tu má zvláštní barvu, ani scénář není zrovna něco skvělého, není zde nějaké nečekané odhalení, i když se o to autor snažil, ale snímku se prostě musí nechat, že je tak příjemně divný.(10.6.2019)

Co k tomu napsat další snímek ze seznamu chci vidět od kterého jsem nic nečekal. A byl jsem překvapen jak lehce a dobře se na Ballad in Blood koukalo celý film dost rychle utekl a mě bavilo se na něj koukat. Dvě krásné herečky dva herci jeden byt + záznam z kamery a já byl zvědavý co z toho všeho vlastně vznikne. Nakonec dost dobrá podívaná a já nemůžu a ani nechci dát horší hodnocení než jsou 3*. 55% ----- 6/10 IMDb(6.8.2019)