Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Lucia a Fabiola sú dve ženy, ktoré by ani nemohli byť rozdielnejšie. No predsa ich už veľa rokov niečo spája - jeden muž, jednej bývalý a druhej súčasný manžel. Po Paolovej smrti si myslia, že pohreb je tou poslednou príležitosťou, pri ktorej sa musia stretnúť. Paolo však vo svojej poslednej vôli uviedol, že chce aby sa po jeho smrti obe ženy postarali o jeho malého syna, ktorého pred nimi tajil. Spolu! (STV)

(více)

Recenze (2)

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

Jednoduchý příběh.Italská klasika.Příběh který nijak nenadchne ale ani neurazí.Ale famózní slovenský dabing!!!!!!!!!! ()

Vesecký 

všechny recenze uživatele

Nekonvenčně pojatá italská romantická komedie určená spíše ženám, ale bylo docela milé se na ni podívat. Příběh dvou žen, s nimiž postupně žil právě zesnulý otec dítěte, jehož matkou nebyla žádná z nich, ale jakási Číňanka, a o jehož existenci se obě rozdílné ženy dozvídají od advokáta v rámci dědického řízení. Rázná podnikatelka a poněkud okultisticky zaměřená léčitelka zvířat. Fabiola, která má všechno včetně filipínského služebnictva, Lucia, která má věčně prázdnou ledničku a uvařit prakticky neumí nic. Typické hysterické ženy zůstávají takovými po celý film ale postupně se střídavá péče o malého Číňánka Paola promění v cit, který obě ženy sblíží, až nakonec musí o dítě bojovat soudně. Žádné velké umění, ale i takových filmů je třeba. ()

Reklama

Galerie (26)

Reklama

Reklama