poster

Hitler (TV seriál)

 • Velká Británie

  Hitler: The Rise and Fall

Dokumentární / Životopisný

Velká Británie, 2016, 6x47 min

 • The Viper
  *

  Čeho je moc toho je příliš. Nekoukatelné, hvězdičku z milosti za herecké obsazení (trololo)(6.10.2017)

 • Ben Nevis
  ***

  Dozvěděla jsem se sice spoustu nových informací, ale autoři udělali akorát z Hitlera trosku závislou na drogách, psychopata trpícího všemi možnými sexuálními úchylkami (je jedno, že nebyly důkazy) a zbabělce schovávajícího se před veřejností. Je čistou záhadou, jak se takový lůzr mohl stát miláčkem národa a zfanatizovat nejenom Němce.(28.11.2016)

 • slunicko2
  ****

  Přehledný, jasný, snad i objektivní pohled doprovázený spoustou dokumentárních záběrů.(16.2.2018)

 • Honzeek95
  **

  Zaujatý dokument. Na druhou stranu strukturovaný tak, aby se diváci vždy dozvěděli jen část té pravdy, která se zrovna hodí autorům. Všechno bylo čisté zlo, všechno bylo špatně. Směs polopravd a mystifikací. Nic nového se zde nedozvíte, naopak, dokument vůbec nejde do detailů. Navíc není tolik o Hitlerovi jako o druhé světové a Německu.. PS: Snad všichni komentátoři očividně židovského původu (viz jména), což je poměrně absurdní.(30.7.2018)

 • Mallinali
  *

  Tohle se ani nemohlo povést, když z něj dělají zlé dvojče Pepka Vyskoče a mluvící hlavy se tváří, že mu můžou číst myšlenky. Mohli rovnou věštit z lógru, aspoň by to nebyla taková nuda. Dno historického dokumentu a ambiciózní dílo, které jen plně potvrzuje sestupnou tendenci britské dokumentární tvorby.(27.9.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace