Hitler (TV seriál)

Hitler: The Rise and Fall

Dokumentární / Životopisný

Velká Británie, 2016, 6x47 min

• The Viper

Čeho je moc toho je příliš. Nekoukatelné, hvězdičku z milosti za herecké obsazení (trololo)(6.10.2017)

Dozvěděla jsem se sice spoustu nových informací, ale autoři udělali akorát z Hitlera trosku závislou na drogách, psychopata trpícího všemi možnými sexuálními úchylkami (je jedno, že nebyly důkazy) a zbabělce schovávajícího se před veřejností. Je čistou záhadou, jak se takový lůzr mohl stát miláčkem národa a zfanatizovat nejenom Němce.(28.11.2016)

Přehledný, jasný, snad i objektivní pohled doprovázený spoustou dokumentárních záběrů.(16.2.2018)

• Honzeek95

Zaujatý dokument. Na druhou stranu strukturovaný tak, aby se diváci vždy dozvěděli jen část té pravdy, která se zrovna hodí autorům. Všechno bylo čisté zlo, všechno bylo špatně. Směs polopravd a mystifikací. Nic nového se zde nedozvíte, naopak, dokument vůbec nejde do detailů. Navíc není tolik o Hitlerovi jako o druhé světové a Německu.. PS: Snad všichni komentátoři očividně židovského původu (viz jména), což je poměrně absurdní.(30.7.2018)

• Mallinali

Tohle se ani nemohlo povést, když z něj dělají zlé dvojče Pepka Vyskoče a mluvící hlavy se tváří, že mu můžou číst myšlenky. Mohli rovnou věštit z lógru, aspoň by to nebyla taková nuda. Dno historického dokumentu a ambiciózní dílo, které jen plně potvrzuje sestupnou tendenci britské dokumentární tvorby.(27.9.2017)