Športovec roka 2016

(pořad)
všechny plakáty
Publicistický
Slovensko, 2016, 100 min

Priamy prenos z odovzdávania ocenení najlepším športovcom a športovým kolektívom za rok 2016. Silný a úspešný športový rok oslávime s našimi vynikajúcimi športovcami pod taktovkou osvedčenej trojice moderátorov v zložení Marcel Merčiak, Marcel Forgáč a Milan Zimnýkoval. (STV)

Aljak

Jediným pozitívom celého galavečera bolo asi akurát tak celkové víťazstvo sympatického Mateja Tótha, ktorému sa podarilo dostať pred trápneho a excentrického Sagana. A tamtie "kultúrne" vložky Majka Spirita, to bol riadny epic fail... ()

majo25

Bohužiaľ, tento rok to bola slabota. Ani poriadny vtip, ani originálne prvky či nápady, ani dokrútky, len dementná raperská hudba. Ešte k tomu, keď ten šašo Sagan zahral to trápne divadielko, mal som dosť. ()

Johnny.ARN

Kedysi to malo väčšie grády. Merčiak zase raz schoval do vrecka moderátorov, Sagan aj keď nevyhral, aspoň spravil show ( ale hlasy 10 000 ľudí a ďalších miliónov fanúšikov všade po svete v rôznych anketách sú aj tak vác ako 122 trapkov u nás ) a Spiritus so Suvenírom len ukázali, že rap vládne. ()

sehe

Dost bolo uz Nuneza a dvoch radobyvtipnych moderátorov.Mame skvelých športovcov,tak si zaslúžili nieco viac.Chybala noblesa.Dostali sme vtipnejsi vyhráva. ()