Reklama

Reklama

Láska beze slov

(seriál)
  • Turecko Aşk Laftan Anlamaz
TV spot
Turecko, (2016–2017), 72 h 10 min (Minutáž: 110–159 min)

Hudba:

Cem Tuncer

Hrají:

Hande Erçel, Burak Deniz, Demet Gül, Cem Emüler, Sultan Köroğlu Kılıç, Merve Çağıran, Erdal Geniş, Nazan Diper, Bülent Emrah Parlak, Tuğçe Karabacak (více)
(další profese)

Epizody(31)

Obsahy(1)

Půvabná Hayat (Hande Erçelová) je obyčejná mladá holka z venkova, kterou neskutečně baví život ve víru exotického velkoměsta Istanbul. Bydlí se svými nejlepšími kamarádkami Ipek (Merve Çağıranová) a Asli (Özcan Tekdemirová) a nedávno dorazila na návštěvu i jejich matka Emine (Sultan Köroğlu Kiliçová). Na první pohled to vypadá, že Hayat nic nechybí. Ale skutečnost je jiná, Hayat má totiž málo času. Jestli se jí nepodaří rychle si najít práci, bude se muset vrátit zpátky domů a stát se nedobrovolnou nevěstou ženicha, jehož si rozhodně sama nevybrala. Jak by také mohla, vždyť nechtěné manželství domluvil předem její přísný otec. Shodou náhod se na Hayat usměje štěstí a dostává místo v nadnárodní textilní společnosti. Je to dobrá práce. Jenže to má háček. Už ji měl zamluvenou někdo jiný. Zatímco se Hayat sbližuje a pak zase hádá a tak pořád dokola s pohledným mladým šéfem společnosti Muratem (Burak Deniz), musí opatrně našlapovat v prostředí plném nebezpečných intrik. Jednou z největších nečekaných nástrah je přitom Muratova bývalá žárlivá přítelkyně Didem (Tuğçe Karabacaková), pro kterou je Hayat trnem v oku. (TV Prima)

(více)

Videa (31)

TV spot

Recenze (4)

Natar odpad!

všechny recenze uživatele

Náhodou jsme shlédl část prvního dílu. 100 001 super trapná telenovela jako přes kopírák. Nanynky a obstarožní milovnice koček bodovaly. ()

Soupalka 

všechny recenze uživatele

Velmi odpočinkové a nenáročné, turecký romantický standard, který neoslní ani neurazí. Osvěžující postavou je hlavní designer Tuval v podání Demet Gül a na seriálu jsou asi nejzajímavější ďábelsky modré oči Betül Çobanoglu. Burak Deniz má fakt příšerné nohy. Kamera to ví a snaží se se držet jeho tragicky zajímavého obličeje, nicméně, každý záběr mimo dosti kazí celkový dojem. ()

Reklama

misa_laska 

všechny recenze uživatele

Nemůžu si pomoct a hrozně mě baví a směji se, jak tu jsou všichni herci a herečky mladý ucha, oproti současnosti. Ale je to pěkný. ()

Danikaa 

všechny recenze uživatele

Veselé a pekné zároveň. Môj prvý seriál, v ktorom som videla hrať Hande a Buraka. Obaja sú úžasní. Dej a zápletka zodpovedá romantickej komédii. Objavilo sa tu viac hercov, ktorým seriál pomohol naštartovať kariéru. Nekompromisný hlavný hrdina, ktorý neznáša tajomstvá a podvody nemôže chýbať ani tu. Milé, pohodové s peknou hudbou. Dá sa pozrieť aj 2x. ()

Galerie (169)

Reklama

Reklama