Honza je herec, který není příliš šťastný. Dalo by se říci, že je snad i smutný. Hraje v populárním televizním seriálu a nezdá se, že by s tím snad chtěl do budoucna něco dělat. Jenže tato branže je neúprosná a situace se mění ze dne na den. Honza, ač nerad, musí začít něco dělat se svým životem. Bohužel opět trochu po svém. (oficiální text distributora)

honajz

Pokud mám povědomí o tom, jak to funguje u herců nekonečných seriálů, tak jistě netrpí nouzí o vdavekchtivé slečny. Takže tento konstrukt mne nechal zcela chladným, protože holt jde o konstrukt. Doporučuji zhlédnout Útěk ze seriálu, jak se podobné téma dá scenáristicky a příběhem uchopit reálně a přitom vícevrstevně. ()

Cheeter odpad!

Mě tenhle snímek přišel takovej bezduchej, skoro jsem u něj usnul. Děj byl mdlý, příběh složen jakoby ze zbytků jiných zbytků filmů. ()

st4nford

Jak se říká, audiovizuální dílo má svou řečí zaujmout diváka v prvních minutách, což se zde vydařilo a film si udržuje svou kvalitu od začátku do konce. Narace i styl za JEDNA!!! Perfektní práce. Tomu říkám dokonalá synteze všech filmových složek se scenáristickou třešničkou na dortu - reflexí samotného natáčení televizního seriálu v rámci příběhu. Jeden z nejlepších českých studentských filmů roku 2016, co jsem viděl. ()