Nebojácný Frank

Philip Kaufman

Philip Kaufman

Bill Butler
  • Riverin

Nebudeme si klamať, je to strašná kravina, ktorá ma svojou demenciou neprestala prekvapovať celých 40 minút, ktoré som vydržala pozerať, inak by mi umreli všetky mozgové bunky. Ale! Boli to 60te roky a divné veci sa proste stávali. Plus Jon Voight bol zamlady fešák.(13.1.2016)

• Martin741

Hnoj(16.2.2019)

• Flego

Jon Voight po svojom debute v tejto pojašenej komédii bez štipku humoru rýchlo pochopil, že tadialto cesta nevedie. Dementný rozprávač komentuje dianie vo filme a posúva ho ďalej aj pre analfabetov, ale najhoršie je, že každá akčnejšia scéna sa vlastne pred zrakmi diváka ani neodohrá, len ukážu jej dôsledky.(25.3.2011)

• Tommassi3

"Konat dobro znamená bojovat se zlem.." Ty krávo !! A nerežírovala to náhodou Angelina Jolie ?? ;) Těžko říct, zda skoro oscarový Philip Kaufman pochopil, že satira musí vždy něco konkrétního kritizovat, k něčemu se vymezovat, vyjádřit, v tomto Voightově hereckém debutu však nejsem schopen konkrétní cíle rozšifrovat.. Velmi těžkopádné a krutě, alespoň pro mě přes velkou snahu, nepochopitelné.. Přes nemalý počet velmi zajímavých nápadů ovšem platí Nebojácný Frank za opravdu příšerný hnůj..(20.11.2015)

• - Jon Voight v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)