Class Rank

dragon'88

Dvojica weirdos a obyvatelia mestecka ma bezchybne bavili prve dve tretiny. Bohuzial za poslednu tretinu, aj kvoli jednemu absolutne nepochopitelnemu preslapu, nemozem dat viac nez 4*. ()

Marielka

Nádherný kousek. Příjemné postavy. Na dnešní poměry docela originální a hlavně většina vedlejších postav se chová reálně. Tím narážím hlavně na studentstvo, které sice myšlení hlavní dvojice udivovalo, určité úšklebky se dají očekávat, já sama nechápu jejich pochody - tato skutečnost ovšem není vůbec přehnaná jako v jiných filmech s tematikou střední školy. Snímek jsem zhlédla kvůli Olivii Holt, která dostála mému názoru na ni. Skyler Gisondo byl v roli taktéž úžasný. Jediné, co mě neoslovilo, byla doprovázející hudba, to však s klidem přehlédnu a dávám zcela určitě 5 hvězdiček. Tedy až na závěrečnou My Heart Beats A Symphony od Olivie a Skylera, ta se mi moc líbila. ()

Konev

Dva cizinci ze středních škol spojili své síly ve snaze předjet místní školní radu. Pod vedením svých rodin vstupují do nebezpečného slova politiky a během toho se naučí něco o lásce. ()