Epizody(12)

Žijeme společně naše životy. Nový vztahový seriál, ve kterém nebude nouze o emoce. (TV Barrandov)

Recenze uživatele zapalik k tomuto seriálu (3)

Nový začátek (2017) (E01) odpad!

Seriál Ulice, Ordinace v růžové zahradě, ale nakonec i Bezdružice vedle této úchylárny vypadají jako oskarová veledíla. Kromě dvou světlých výjimek jsou všichni nedůvěryhodní amatéři. Ostuda, že tohle může na obrazovku. Na Barrandově vládne poslední dobou jakási “gay mafie” (Honza Musil a jeho chlapec, A. Cibulka s M. Jagelkou) a se všemi těmi novými formáty plnými za srdíčko chytajících příběhů ze života snad všem ještě způsobí rakovinu... ()

Zásnuby (2017) (E02) odpad!

Honza Musil chodí na procházku s talířem v ruce! Ty výkony "herců" jsou celkově tristní ()

Kavárna (2017) (E03) odpad!

Stará laciná prostitutka bez zubů a s pohlavní nemocí poskytne lepší servis klientovi než tahle úchylnost špatná úplně ve všem. Je to urážka pro všechny televizní profese, i Novákovi jsou proti tomu naprostý seriálový skvost. A to jak si Honza Musil hraje na mega celebritu (jsem tam vytížený, že si čas na hodinu posilování najdu v diáři nejdřív za měsíc, chichi), je vážně extrémně trapný. Čiší z toho strašná chudoba ()