• MM_Ramone

Stalo sa niečo, čo som pokladal za takmer nemožné. Mimoňom z TV Barrandov sa podarilo natočiť ešte väčší seriálový hnoj ako sú všetky tie chujoviny, čo produkujú české a slovenské komerčné televízie. "Ordinácia v Ružovej záhrade", "Panelák", "Ulica", "Letisko", "Divoké kone" či "Búrlivé víno" to všetko sú umelecké skôsty v porovnaní s dementným ochotníckym projektom "Sousedé", ktorý sa objavil na obrazovkách Kino Barrandov. Je neuveriteľné, že niekto dokáže vyprodukovať takýto amatérsky debilizmus. Príšerné, primitívne, odporné, totálny odpad!(14.7.2018)

• Necrotongue

Vyskytl jsem se v místnosti, ve které jeden z rodinných příslušníků sledoval úvodní díl nového seriálu z produkce TV Barrandov, a přestože jsem se věnoval svému PC, před tou příšerností nebylo úniku. Ochotníci z nejzapadlejší vesničky by vedle hereckého obsazení tohoto veledíla museli vypadat jako oskaroví herci. Dialogy jsou naprosto zoufalé, "herci" je přednášejí stejně přesvědčivě jako žáci základní školy, které učitel/ ka vyzve, aby četli před třídou nahlas. Ne, pardon, ti žáci by byli o třídu lepší. Tento seriál je s klidem možno hodnotit již po první epizodě, protože nemá absolutně žádný potenciál ke zlepšení. A to tvůrci obsadili i zářící hvězdu této televizní stanice Jana Musila. Já se jen ptám: "Kde, opakuji, kde je Kateřina Brožová?"(15.7.2018)

• Alfréda

Už jsem shlédla deset epizod - pořád jsem čekala, co se vyklube z toho dlouhovlasého slizouna a zda se vydaří milostný vztah mezi ním a tím klukem z veteriny. Víc už ale koukat nesnesu, protože po každé epizodě mající 50 minut mám pocit, jako bych hodinu v kuse čuměla na bílou zeď, nebo sledovala kuličku v Arkanoid, jak hodinu lítá sem a tam, sem a tam. Podobně náročné pro mozek je totiž sledování tohoto barrandovského výplachu - úplně cítíte, jak vám klesá IQ. 0%(3.2.2018)

• zette

Dost mozna nejhorsi cesky serial vsech dob, ktery zahrala parta ochotniku v cele s Musilem, ktery dal vsemu korunu. Neco tak amaterskeho jsem jeste nevidel, uzasny serial na odreagovani! Se slzou v oku jsem vnimal nedotoceni vsech dilu, ktere meli tvurci v planu. Jasne, asi se to dalo cekat, serial asi jen pro masochisty a pro me, ja s uspechem videl vsechny dily.-). Nejlepsi postavy reklamak, dedek s basnickym strevem a samozrejme postacka.(3.2.2018)

• Matt.Murdock

Omylem jsem na tento seriál přepl na 17 sekund. Během nich se mi udělalo zle nejen z nehereckých výkonů, ale především z "kostýmů". Nebyl jsem si jist, jestli se to natáčelo v sociálním bydlení na Ukrajině, nebo v Rusku. Udělalo se mi tak moc fyzicky a duševně zle, že jestli tohle representuje byť 1 % občanů ČR, měli by se tito občané nás sebou zamyslet (a zajít nakupovat i jinam než do kazachstánského sekáče).(24.12.2019)

• - V čase 25:52, když Tereza Sováková (Tereza Nekudová) vytáčí telefonní číslo, lze zahlédnout, že ve skutečnosti ničí číslo nevytáčí, jelikož na mobilu je vidět hlavní menu s aplikacemi. (David7)

• - V čase 17:53 lze na monitoru notebooku nalézt v textu překlep. Ve druhém řádku je namísto slova „skříně“ napsáno slovo „skříňě“. (David7)

• - V čase 14:06 lze na monitoru notebooku nalézt v textu překlep. Na začátku třetího řádku je namísto „Natálie“ napsáno „Nátalie“. (David7)