Epizody(12)

Žijeme společně naše životy. Nový vztahový seriál, ve kterém nebude nouze o emoce. (TV Barrandov)

Recenze uživatele Adelka123 k tomuto seriálu (2)

Sousedé (2017) odpad!

Úplně to mění názor na Růžovku, že? ;-) ()

Nový začátek (2017) (E01)

Ty vole co to je? Pardno za ten vulgarismus, ale tohle je vážně moc... Na úvod chci říct, že jsem fanynka ordinace a modrého kódu... Ale tohle? Scénář bych napsala lepší zfleku, a to jsem v životě nic nenapsala... V tom scénáři není absolutně nic co by se dalo hrát, absolutně žádný děj... Postavy??? Ty jste jako vzali kde??? "Herci" tam jsou a odříkávají debilní text bez smyslu, ani tam není co hrát...A Musil? Sakra, pane Musile, všichni ví, že jste teplej, nikomu to nevadí, ale opravdu musíte "hrát" v seriálu sám sebe a ještě s vaším přítelem??? Proč musíte dávat vaší orientaci takhle do světa? Máte to zapotřebí? Víte, láska, ať heterosexuální, či homosexuální, je velice intimní pocit a žádný herec nechce hrát kdekoliv pár se svým skutečným partnerem...Chtělo by to trošku důstojnosti, tohle je prostituce!!!! Proboha... Žádám každého, kdo dal Ordinaci v růžové zahradě odpad, ať změní hodnocení a omluví se!!! Fujtajbl!!! Jedinej, kdo pracoval střízlivej, je kameraman, oproti jinejm barandovskejm seriálům se mu tam kamera netřepe... Ale netřepající kamera to je fakt málo Barrandove!!!! Fuj, to sem se ale nasrala!!!! ()