Epizody(12)

Žijeme společně naše životy. Nový vztahový seriál, ve kterém nebude nouze o emoce. (TV Barrandov)

Recenze uživatele MM_Ramone k tomuto seriálu (2)

Sousedé (2017) odpad!

Stalo sa niečo, čo som pokladal za takmer nemožné. Mimoňom z TV Barrandov sa podarilo natočiť ešte väčší seriálový hnoj ako sú všetky tie chujoviny, čo produkujú české a slovenské komerčné televízie. "Ordinácia v Ružovej záhrade", "Panelák", "Ulica", "Letisko", "Divoké kone" či "Búrlivé víno" to všetko sú umelecké skôsty v porovnaní s dementným ochotníckym projektom "Sousedé", ktorý sa objavil na obrazovkách Kino Barrandov. Je neuveriteľné, že niekto dokáže vyprodukovať takýto amatérsky debilizmus. Príšerné, primitívne, odporné, totálny odpad! ()

Nový začátek (2017) (E01) odpad!