Malé lásky

(pořad)
  • Slovensko Malé lásky
Dokumentární / Reality-TV
Česko, 2017, 50 min

V televizní sérii Malé lásky mohou diváci zblízka pohlédnout na intimní okamžiky padesáti nastávajících matek, jejich strach, bolest i radost. Poznají jedinečné příběhy porodních asistentek i lékařů, pro něž je rození každodenním posláním. Prožijí zlomové okamžiky, jež zůstávají pouze v rodinných albech, a nahlédnou za dveře, za nimiž přichází dítě na svět. (TV Nova)

oskiii

Prodat jedinečnou intimní chvíli za pár korun TV Nova... to je diagnóza. A ještě takový divně pedofilní název pořadu. ()

TINaMA

Asi jde o to, jak tohle téma vnímá divák morálně. Já bych tak soukromou věc nikdy nezveřejnila a už vůbec ne v celostátní televizi, ale to je každého věc. Viděla jsem jeden díl, protože jsem v té době chystala k porodu podruhé a raději si nebudu kazit pohled nastávající maminky. ()

Skipperka

Když jsem to poprvé viděla v televizi, tak jsem si říkala jaká to je blbost. Až po tom co jsem si zažila sama porod, tak jsem na to začala koukat z jiného úhlu. Takže ten kdo nezažil opravdu nepochopí. ()

vlkove odpad!

Tohle už je opravdu zvrhlost televizní zábavy. Já se ptám proč?? Pokaždé když na tuhle věc vidím ukázku okamžitě přepínám. Dnes jsem omylem viděla část jednoho dílu. Tohle je opravdu peklo. Proč by se chtěl někdo dívat na ženský jak rodí? Rodit není nic hezkého, bolí to několik hodin nedej bože několik desítek hodin a nakonec vám nastřihávají vše možné i nemožné. Jak se na tohle může někdo dobrovolně dívat? Vrchol toho co v televizi může být, za chvíli budou v televizi snad vysílat i opravdové vraždy. ()

Nick321 odpad!

A soulož tam neukážou? To je trapný , jako koukat na film od poloviny, když už teda obtěžují diváka s tak choulostivou záležitostí , která by neměla opustit čtyři stěny porodního sálu. Účastníci vážně nemají ani špetku soudnosti nebo sebeúcty. ()

zameckapani odpad!

Pardon, jo, ale CO TO DO PRDELE JE? Vymyslel toto skutečně člověk, nebo je to první výtvor umělé inteligence, ještě z dob, kdy nebyla představena běžným lidem? Já osobně se hlásím rukama i nohama k možnosti s číslíčkem 2… Pořad si hraje na láskyplný, krásný a šťastlivý, i když se do něj všichni hlásí jenom proto, že za to dostanou zaplaceno. Nevěřím, že nějaká osoba by vážně chtěla, aby její modrý sotva narozený děcko, její uřvanej obličej při tlačení toho dítěte nebo manža či příťa při rádoby dojímání se, bylo prezentováno celýmu národu v televizi v skoro hlavním vysílacím čase. A jestli jo, skočte si v tý fakultce nejen do porodnice, ale i na psychiatrii, protože toto dle mého přesvědčení není běžné uvažování a jedná se o něco jako “chronický oversharing”… Matky všeho věku si před kamerou vylívají srdce, aby obhájily to, že mají caparta buď v osmnácti, nebo osmačtyřiceti. Chápu, je to pořad z Novy, je to pořad pro osamělé ženy, matky s frustrací vůči svým ratolestem, ženy co potratily a bla bla bla… Ale to jenom poukazuje na to, že je to podprůměrná joudovina, která kdyby se přestala vysílat a smazala z povrchu zemského, nic by se nestalo. V obsahu je napsáno, že diváci prožijí intimní okamžiky nastávajících matek, které běžně zůstávají jen v rodinných albech. A tak by to i mělo zůstat. ()

Dragunof odpad!

Ač jsem sám hrdý otec a u porodu jsem pochopitelně byl, a taktéž celou následující dobu tvrdím, že to byl v mém životě nejemotivnější zážitek. Jsem nucený dát odpad... Bohužel netuším kam se řití soudobá společnost a kam to chce až dojít? Co třeba reality-TV o umírání a famozním posledním výdechu, nebo detailně v 50ti minutách rozebrat operaci děložního čípku a pak se o tom nenuceně pěkně pobavit. Nebo jakoukoliv jinou formou podat národu pohyblivé a naprosto umělé a navíc trapné obrázky. To jako vážně? Pro prachy cokoliv? Chce se mi blejt!!! ()

DavidAAAA

S tak ošemetným námětem si na Nově poradili skvěle. Možná to někomu přijde zbytečné, ale třeba zrovna teď jsem v šoku z emocí, které tam prýští. Jak se v mžiku změní nasraný a sprostý Slovák z ubytovny na šťastného chlapa, kterému tečou slzy... Asi nemám potřebu koukat na to i dál, ale líbí se mi to. ()

Emma214 odpad!

Budou tam i případy, kdy na rodičku sestry řvou, protože pořádně netlačí a dítě nemohou dostat ven a když tak již přidušené, a tím pádem s eventuálními zdravotními následky? Kamery u porodu, kdy záleží na každé minutě a jde doslova o život budoucí matky i dítěte? Neuvěřitelné. Každá matka, která rodila, ví, že je to velmi silný zážitek ale NESDĚLITELNÝ. Co bude příště, kamery u umírajících? Budeme plakat při posledním výdechu např. mladého chlapce co havaroval na motorce, nebo umírání onkologického pacienta? Budeme sledovat on line hroutící se matku, když rakev spouští do hrobu a v ní je její syn? Jak vidno v zajmu sledovanosti televize nezná hranice. ()

Karel.Racek odpad!

Naprostá televizní obludnost. Porod je soukromá intimní věc a má to tak zůstat. Doufám že si rodiče peníze z natáčení řádně užili. ()

Cuffini

Nestačím se divit, kam dnešní svět je schopný zajít. Reality show o porodech. Chudáci děti. Do jakého světa se to narodily. Co přijde příště? Pohřby? Nejdřív jsem si říkala, že se dozvím alespoň něco nového, nějaké rady, tipy, ale ono ani to. Je to další slátanina o soukromí a životě druhých. Jediné, co je pozitivní, tak prostředí plzeňské nemocnice, které na mě působí na úrovni. Proti které se píše petice pro porušování práv žen při porodu, který máme očividně sto let za opicema, s porovnáním s vyspělými zeměmi. Po příbězích od akt. rodiček v mém okolí na mě nemocnice působí ještě hůř, než z mých zkušeností, takže tento dokument o praskajících vejdžajnách a většinu pochybných párů a příběhů, beru skrz chování personálu jako další scifi v televizi, která nás krmí sračkama. Pardón, dáma promluvila. Kéž bych měla vždycky tak ochotné doktory, jako nám ukazuje tenhle pořad. Nejvíc smutné na tom všem je, že v dnešní době lidé neví, jak vznikají děti. Neví, jaké prostředky se používají proti otěhotnění. Neví, že když budou dělat bongo bongo huga čaga, že se jim za devět měsíců změní kompletně život. Nejsou zajištění, připravení, partnera sotva znají, duchovně a mentálně jsou sami na úrovni dítěte. Pak se divme, co se děje kolem nás. A účinkující opravdu obdivuji. Aby mě natáčel štáb při porodu celou rozcapenou, se všema hekama, potama. No ty kráso, to nemůže udělat nikdo normální.. A lidi by na to koukali a bavili se o tom v práci a soudili mě a házeli po mě kameny, vedli by řeči, tak jako to většina Čechů umí. Česká republika top ve sledovanosti seriálů typu nemocnice, kriminálky a reality show - gratuluji, to jsme to dotáhli. Naši předci by na nás byli jistě hrdí.. ()

kristovanoho odpad!

Právě jsem se probudil a v televizi šlo tohle veledílo. Název "Malé zprasky aneb apsolvenťy visoké školi žyvota vrhli dalšího bastarda" by byl asi vhodnější. Ale spoustě sestřiček by slušel z mrdky knír, to zase jako jo. ()

Catr854 odpad!

Viděl jsem opravdu mini kousek jednoho dílu a absolutně netuším, proč se do těchto pořadů někdo přihlašuje, co jim to dá? Dle mého názoru jen další pokus o vyplnění už tak katastrofického programu jedné nejmenované televize. Za chvilku budeme v televizi sledovat i pohřby. ()

Ivy_9 odpad!

Nemohu tomu přijít na chuť. Porod je pro mě něco intimního, co má být mezi danou ženou a jejím partnerem. Nikoliv před celou republikou, resp.všemi, kteří umí používat internet. ()