UFC 188: Velasquez vs. Werdum

Mexiko, 2015

Účinkují:

Joe Rogan, Dana White

ConanVJ

(5) Torres vs. (15) Hill 2,5* Ženský zápas, který mě vůbec nebavil a ani nebyl ukončenej před limitem. .......... Rodriguez vs. Rosa 4,5* Hodně krvavej zápas ve kerém jsou pěkné kopy, údery, ale i práce na zemi. Škoda, že není ukončený před limitem. .......... (10) Gastelum vs. Marquardt 4,5* Pěknej tvrdej zápas, ve kterém je i nějaká ta krev. Ukončení je TKO. ........... (4) Melendez vs. (9) Alvarez 4,5* Pěknej strikovej zápas, kterej je ke konci i krvavej. Na konci hodně zajímavé a chtěl bych vidět ještě jedno kolo. Výsledek nevím, nevím. (c) Velasquez vs. (ic) Werdum 5* Hodně krvavej zápas, ale na straně, kde jsem to nečekal. Vítěz měl pěknou odolnost proti úderům na hlavu a lepší kardio než poražený, který mi přišel po prvním kole unavenej a bez formy. .............. Za mě celkem povedenej event ve kterém je nejlepší hlavní zápas večera. Dávám 80% :) ()

Eldrick

Werdum po Overeemovi, Fedorovi a Big Nogovi (nebo chcete-li Minotaurovi) subnul i Caina. Ale ještě než ho donutil vzdát, doslova ho přestřílel i v postoji, což nikdo nečekal. To, že se Cain vracel po dlouhý pauze, neseděla mu nadmořská výška a že byl v píči se svým pověstným cardiem, na to už Vám ale sere pes, na to se historie ptát nebude. Tímto vítězstvím se dle mého skromného názoru Fabricio zařadil mezi TOP 5 těžkých vah v historii MMA. ()

dEstr0y3r

SPOILER: Tak tohle nebyl cardio Cain, kterého jsme viděli proti JDS, Bigfootovi....špatná kombinace skoro 2-roční pauzy a vysoké nadmořské výšky sehrála velkou roli. ()