Všechno dobře dopadne (festivalový název)

• Česko

Všetko bude v poriadku

Krátkometrážní / Drama / Thriller

Německo / Rakousko, 2015, 30 min

Patrick Vollrath

Boha, ani som nevdel, že Boris Becker hrá aj vo filmoch! Ale pribral akosi, chlapík...(22.3.2017)

Má to něco do sebe. Je to takové surové a reálné.(6.10.2017)

Film jsem měl možnost shlédnout v rámci projektu Future Frames na festivalu v KV. Od prvního okamžiku Vás film uchopí a dá Vám tak možnost sledovat zoufalého otce, který dělá zoufalé činy. Celý film jednoznačně táhne mladá herečka Julia Pointer, která je naprosto přirozená ve své roli a skutečně uvěřitelná. Dechberoucí zážitek a ještě dlouho po filmu jsem se snažil odolávat třesu rukou.(8.7.2015)

Na kraťas neuveriteľné! Veľmi emocionálne, zaujímavejšie a aj lepšie zahrané než mnohé celovečeráky. IFF BA 2015(15.11.2015)

uvádzané v kinách pod výberom 2016 Oscar Nominated Short Films║Rozpočet $-miliónovTržby USA $2,816,816Tržby Celosvetovo $2,816,816▐ dramaticky výborne vystavané, diváka to drží neustále v napätí /videl v kine: 70%/(filmový festival International Film Festival Trenčianske Teplice 2016)(27.6.2016)