Jeff Dunham: Relative Disaster (TV pořad)

Komedie

USA, 2017, 70 min

Účinkují:

Jeff Dunham

Katie Holly

Komentáře uživatelů k TV pořadu (7)

Ventriloquista Jeff Dunham tento speciál pro Netflix natáčel v irském Dublinu. Pětapadesátiletý Jeff nezapomene v úvodu zmínit, že je adoptovaný. S první ženou Paige má tři dospělé dcery. Se svojí současnou o osmnáct let mladší manželkou Audrey má dva syny. Dvojčata se jmenují Jack a James. Všechny tyto osobní údaje Dunham v průběhu vystoupení použije. Z loutek se objeví Walter, nový člen irské dítě Seamus, Bubba J, Achmed the Dead Terrorist a Peanut. Jeff se snaží být aktuální, protože zazní jména jako Hillary Clinton, Donald Trump, Angelina Jolie, Brad Pitt a nechybí členové z klanu Kardashian. Jeff Dunham jednoznačně boduje, protože to bylo lepší jak Unhinged in Hollywood (2015). (Netflix)(12.11.2017)

Jeff to má pořád v paži. A v břiše.(14.1.2018)

Dunham pořád v plné palbě. Trochu mi vadil jen fakt, že Seamus má dost podobný hlas a intonaci jako Achmed. Docela mi to jeho výstup kazilo.(14.11.2017)

Upřímně, po několika letech od popularizace Achmeda jsem na Jeffa Dunhama úplně zapomněl, takže o to větší překvapení pro mě bylo najít nové představení na Netflixu. Jeff Dunham mi tentokrát přišel o něco depresivnější jak dříve vzhledem k tomu, že mnohem víc vtipů míří proti své osobě a alespoň jednou za pět minut musí pronést zmínku o tom, že mu je 55 a že má o 18 let mladší (novou) manželku. Celkově však, mimo slabšího Bubbu J, jsem se dobře bavil, obzvlášť závěrečný Peanut mě ubezpečil v tom, že tohle vystoupení si čtyři hvězdy zaslouží.(19.10.2017)

Speciál pro Netflix z Dublinu je spíš tím slabším co Jeff umí. Nevím jestli díky až přehnané recyklaci humoru narážející na jeho věk, nebo snaha o "zapadnutí" všeho do sebe (náznak že Walter je vlastně jeho otec, "adopce" dalšího dítěte - protože i on je adoptovaný, neustálé připomínání toho jak na tom vlastně je). Nesedlo mi to tak jako předchozí speciály i když standard si samozřejmě drží :).(10.7.2018)

Jeho posledne vystupenie (All over the map) mi prislo slabe a kusa nudne. Poukazoval na svoje zazitky a cestovanie atp. Tuto je to navrat k typickemu humoru a stand upu. O to lepsie to vyslo. Bavilo po cely cas.(2.11.2017)

Poslední výstup s Peanutem je prostě masakr!!!!(26.7.2018)