Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe. Život nám přináší různé situace a jsou i takové, které nedokážeme vyřešit sami a potřebujeme pomoc mužů a žen zákona. Policisté v pořadu řeší drobné delikty a přestupky, ale i konflikty mezi manžely a podezření z trestných činů . Některé případy mohou sloužit jako varovaní, jak se nenechat podvést a okrást. Jiné příběhy vyvolávají úsměv, končí dobře či nápravou. A jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu. (TV Prima)

charlie.sambora

A mě se to docela líbí. Některý příběhy jsou zajímavý, u některých by mě zajímalo jak dopadly dál - pokud tedy jsou skutečně dle pravdivých příběhů, no a některé mě nebavily :-D ()

Alexguba odpad!

Když už to někdy náhodou zapnu, mám silný pocit, že koukám na českou parodii na Bláznivou střelu. Vtipné to je hodně, ale tak nějak jinak. Při intenzivnějším smíchu nedochází k slzám, ale ke zvracení. ()

Belphegor odpad!

Omylem jsem shlédnul v televizi. Na to se opravdu někdo cíleně dívá? To opravdu točíme pro pobavení? Je to tak falešně zahrané, až to bolí. Zajímalo by mě, zda si někdo ze sledujících myslí, že to je reálné. Věřil bych, že se najdou tací, kteří to živě probírají u kávičky. Je jasné, že to je inscenované, ale že to je tak nezáživné a hloupé, to je do nebe volající. ()

MRParis odpad!

Spíš kašpaři v akci, na takovouhle komedii Hollywood nemá!Aspoň teď už všichni vidí jaký jsou fízlové DEMENTI A KAŠPAŘI kteří jsou akorát všem pro smích! By mě zajímalo kolik tyhle šašci berou za jedinej díl, nejvíc žeru to jak jsou ty zmrdi policajtský namyšlený a myslí jsi že jim patří celej svět a jak jezděj bez pásů,  prostě český DEMENTI v akci ()

pCCb

Vůbec bych si toho nevšimnul, ale nějak jsem přepínal a zaslechl, že tam mluví o sousední ulici! No tak jsem se na to koukal a v pořadu bylo, kterého velko část vidím z okna, byl chlap, co doma drží nezeltilý holky a nutí je k prostituci! :-) Že tam jednou Vietnamka řvala na svýho manžela a házela při tom nádobí z okna, to jsem sám viděl, ale tohle mě taky pobavilo :-) ()

Scott67 odpad!

Je to strašná šmýra. Ještě pro jistotu masivně proloženo reklamami se zeleným zmrdem. Vůbec si nedovedu představit, kdo je cílová skupina těchto duchaplností. ()