Reklama

Reklama

Naprosto šílená

(festivalový název)
  • Argentina Re loca (více)

Obsahy(1)

Co když najednou můžete říct nahlas, co si opravdu myslíte? Pilar už má všeho po krk, nové kolegyně, hlučného souseda nebo přítele, kterého živí. Jednoho dne prožije nečekané magické setkání a naráz ztratí veškeré zábrany. Jejímu „šílenství“ nikdo neunikne. (Cine Argentino)

Recenze (4)

studentice 

všechny recenze uživatele

Mně se tato komedie líbila. Natalia je pořád skvělá, myšlenka filmu originální a konec mě příjemně překvapil. Vtipná komedie, která nejen divačkám musí zvednout náladu:) ()

Mariin 

všechny recenze uživatele

Podíval jsem na tento film spíš ze zvědavosti jako kukátkem do současného života v Argentině. Je vidět že jsou ve stejném srabu jako my v Evropě: virtuální totalita, ztráta smyslu, pověry, hedonismus, stres... Nebylo to nudné, ale pořád jsem čekal na nějakou myšlenku, ale kdepak! Nepřišla ani nakonec. Jediným prvkem zápletky bylo "osvobození" se od morálky, a to je velmi nebezpečné, i když v dané komediální situaci to mohlo působit jako řešení. Dvě až tři... ()

Reklama

hazdrova 

všechny recenze uživatele

Parádna komédia, ktorá prekvapila. Napriek tomu, že tam hrá Natalia Oreiro, to nie je žiadna telenovela, ale solídny príbeh plný nových emancipovaných myšlienok. Za 4* ()

Cvalek 

všechny recenze uživatele

Film s úžasnou zábavou u které se určitě nudit nebudete. Perfektní zpracování i provedení a mnohem lepší než původní originál. Herecky výkon Natalie byl v tomto filmu naprosto skvělý. Těch legračních scén by mohlo být ve filmu víc i když legrace je tam docela dost. Závěr filmu byl skvěle provedeny tak jako celý film. Ostatní role byly taky celkem v pohodě a i dobře zvládnuté. Já jsem s filmem naprosto spokojen, perfektní humor který rozhodně pobaví. ()

Galerie (3)

Zajímavosti (4)

  • V první promítací den filmu, ve čtvrtek 5. července 2018, v uruguayských kinech film ve 44 sálech vidělo 4 073 uruguayských diváků, což film umístilo na třetí příčku návštěvnosti místních kin, ale na první místo v rámci novinek. Po prvním týdnu promítání filmu v uruguayských kinech si film udržel třetí příčku návštěvnosti kin, když film vidělo v 51 sálech celkem 35 559 diváků. Uruguayské kritiky na film byly velice kladné. (Cvalek)
  • K ústřední písní filmu (Me Vuelvo Cada Día Más Loca) byl 5. července 2018 vydán na serveru Youtube hudební videoklip, kde je  kromě zpěvačky také k vidění několik scén z filmu. Píseň vyšla také jako singl a byla dostupná na digitálních platformách (iTunes, Amazon, Google Play, Spotify, Youtube). (Cvalek)

Reklama

Reklama