Česko hledá prezidenta

Tomáš Eder

Účinkují:

Karel Voříšek (moderátor), Miloš Zeman, Jiří Drahoš

Y3K_Alien odpad!

Tady jsem se hodně pobavil... Řečí sportovní terminologie je skóre Zeman: 7 gólů (z toho 2 Drahoš do vlastní branky); Drahoš: 3 góly; publikum: 0 (absolutně neukázněné) ()

PowPow odpad!

Voříšek to nechal moderovat Zemana. Publikum bylo jako zvířecí stádo. Pardon, vlastně ještě hůř - jako publikum "pořadů" pana Soukupa. Diskutovalo se o zcela bezpředmětných věcech, na které nemá z velké části prezident žádný vliv. Těžko říct, kdo podal slabší výkon - jestli hovadský Zeman, který je sice velmi dobrý rétor, nicméně jako obvykle sbíral body buď na tom, s čím by souhlasil každý, nebo uboze nízkých urážkách; anebo nevýrazný Drahoš, který se s Milošovými výpady zejména zpočátku nedokázal vypořádat. ()

Artien odpad!

Naprosto brilantní pořad přesně zapadající do formátu "(Země) hledá ...", musím vytknout absenci porotců s tlačítky a bzučákem. Nebyli však ti šašci, co tímto pořadem provázeli a rádoby glosovali vždycky ze zištných důvodů dva? Vezdejší moderátor nezvládá, zdá se, ani jedno - ani glosovat, natož moderovat, a snad ani být... Kdyby byla přítomna porota, mohla nám pomocí svého tzv. "golden buzzer" rovnou některého z kandidátů vybrat a mohli jsme si celé druhé kolo voleb ušetřit... Snad se příště producenti trochu pochlapí a dotáhnou tyto nedostatky do konce, aby byl tento ohňostroj nedůstojnosti na straně publika, tato přehlídka arogance na straně kandidátů a neschopnost pečlivě zvoleného konferenciéra ještě monumentálnější. Snad se někdy dopídím smyslu této estrády... ()

francouz2 odpad!

Zeman by měl spíš migrantům děkovat. Kdyby je neměl, tak by ani nepostoupil do 2. kola. Úroveň debaty jako v pořadu Máte slovo. ()

MrAldridge odpad!

Napsat me jmeno do titulku u rezie, scenare, nebo dramaturgie teto estrady, tak samou ostudou, okamzite spacham harakiri pribornim nozem v primem prenosu, komentovanem Voriskem. Hanba Primy! ()

Pavlis.xxx odpad!

Říkal jsem si,že nikdy nevyužiji hodnocení odpad! , protože to bych asi film radši nehodnotil a víceméně bych se na takový film asi ani nedíval, pokud bych dopředu tušil,že to bude odpad. Tady však odpad je slabé slovo!!! Hospodská přeřvávačka u fotbalu by asi sedělo líp než prezidentská debata. Nemělo to absolutně žádnou váhu a úroveň. Voříšek katastrofa, vlastně celé jedna velká katastrofa. Bylo mi trapně za lidi v sále a to už je co říct. Prima zklamala na plné čáře. I když nebudu volit ani jednoho kandidáta musím konstatovat,že si Zeman Drahoše natřel na chleba a lituji,že ať vyhraje kdokoliv budeme mít právě jednoho z těchto pánů za prezidenta. ()

005 odpad!

Televize prima již podle názvu naznačila, že nedává debatu, ale zábavný pořad (Česko hledá super.....). Kdyby to moderoval Leoš Mareš, tak snad. Ale Karel Voříšek? Objednat si ho jako konferenciéra na ples dobrý, ale takhle se fakt debata, která má být brána vážně dělat nedá. Vybírat prezidenta v estrádním pořadu je ostuda této televize a ukázka toho, kam se společnost propadá. ()