Marco je asistující trenér španělské národní basketbalové ligy. Když se však jednoho dne opije, jeho frustrace a špatná nálada zapříčiní dopravní nehodu. Marco skončí před soudem, přijde o práci i svou přítelkyni a jeho ego je nuceno čelit tomu nejtvrdšímu trestu ze všech - musí trénovat družstvo mentálně postižených hráčů, kteří se nikdy předtím nedotkli míče. Díky jejich nevinnosti, láskyplnému chování a dobrému smyslu pro humor však Marco pochopí, na čem v životě skutečně záleží. Jsou to opravdoví mistři života. (Cinemax)

zdenzo

CHRÁNĚNÉ DÍLNY UMĚJÍ SKÁKAT Je osvezujici si megacastou americkou produkci redit evropskymi filmy. Spanelska komedie o tom jak se parta handikepovanych ujme basketbaloveho Joseho Mourinha, aby mu zmenila zivot. Klišé? Ano. Zábava? Rozhodne. Pres chybky a ocekavany vyvoj Vas Campeones pohladi po dusi. 4* ()

Tomas_PO

Španielska komédia na nudnú nedeľu o handikepovanom basketbalovom družstve a ich trenérovi, s edukačným podtónom. ()

bonovox

Príjemná ľudská komédia z netradičného športového prostredia. Miestami skutočne dosť vtipné 😁. Klobúk dole pred nehercami, ti zvládli svoje úlohy perfektne. Poteší aj dojemné športové finále. ()

brasek

Za nefalšované emócie maximálnych päť hviezdičiek! Samotný príbeh nie je pútavý, zápletka nie je nejako vážna, ale ako celok to náramne funguje. ()

Baerdeller

Bluray verze má naneštěstí přes dvě hodiny... Jo, film není nic extra, ale asi by se dal přežít, kdyby měl těch zde uváděných 86 minut, ale film roztažený na šílených 124 minut... To je to fakt jen obtížně stravitelné. Prostě ne. Těžce předvídatelné, nic navíc nepřinášející. I těch vtipných scén tu zas tolik není. Nebudu předstírat, že mi to bavilo jen proto, že pozitivně ukazuje postižené. 1* ()

Mr.Neutron

Není nic lepšího, než když si někdo ze svého handikepu nic nedělá, resp. dělá si z něj legraci. I když oni vlastně nejsou handikepovaní, oni mají zvláštní schopnosti (asi něco jako komiksoví hrdinové). Díky tomu příjemně pošahaná zábava a pár mouder nejen pro olympijské vítěze. A taky nikoliv malé množství vtipných gagů, např. návrat ze zápasu běžnou autobusovou linkou je TOP. Poselství: 8/10 Los Amigos doporučuje používat léky proti alergii na letecká neštěstí ... ()

biscuit

Čistokrevná komedie. Jako taková má v sobě i nějaká ta klišé, ale na to sere pes, protože blbé to rozhodně nebylo. ()

Negrus

Rozjezd pozvolný, u tréninků jsem řval smíchy, poslední zápas zbytečně dlouhý, ale na to, abych ubral hvězdu, to nestačilo. Nejlepší film za poslední rok, zcela nečekaně. ()

Startuje filmový festival LA PELÍCULA

Startuje filmový festival LA PELÍCULA

17.02.2019

Nejen na novinku z dílny oscarového režiséra Asghara Farhádího v hlavních rolích s Javierem Bardemem a Penélope Cruz zve filmové fanoušky festival LA PELÍCULA. Oblíbená přehlídka mezi 19. a 24.… (více)