MILF

MILF je debut herečky Axelle Laffont v roli režisérky. Letní lehká a trochu lechtivá komedie o třech kamarádkách od základky, Cecilii (Virginie Ledoyen), Soně (Marie-Josée Croze) a Elise (tu hraje sama režisérka), které si vyjedou na prázdniny k moři na Côte d'Azur, především proto, aby uklidily a nablýskaly vilu, kterou vdova Cecilie zdědila a chce ji prodat. Všem je sice přes čtyřicet, ale vypadají dobře a jak zjistí, zájem o ně mají i mnohem mladší muži. Postupně se uvolňují, přizpůsobují a učí mladíky (trojice Paul, Matthew a Markus, která provozuje školu jachtingu) jak si nehrát na mača nebo pornohvězdu, ale ženě udělat potěšení (Cecilii trvá nejdéle, než se osmělí). Humor je jednodušší, diskuse o velikosti penisu, masturbaci, kouření a podobně jsou běžné, typický je vtípek Elise, když si vezme tričko s nápisem „Jsem panna“ a každému vysvětluje, že to je hodně staré tričko. Možná snaha ukázat genderové role naruby, ženy ovládající muže, možná jen pokus o lehce sexy komedii. (Peabody)

george82

Tohle je sračka od žen před přechodem, aby si naposled užily. Je to nuda a děj nikde, sranda nikde, romantika nikde. Jen plno francouzských řečí. ()

knihovna

Neuvěřitelná nuda, žádný vtip, slabota. tož asi tak přátelé. Ne nejsem moralista, co by si ženský okolo padesátky nemohly vrznout s mladšíma, ale ten film je fakt NUDA. Jedna hvězda za to, že holky vypadají velmi dobře, ale to je bohužel všechno. ()

Sharleen

"Kto je David Hasselhoff?" a plno ďalších hlášok. Za mňa celkom vydarená francúzska komédia. A Virginie Ledoyen je stále kočka. ()

Bajo.

"Vtipná" romcom, u komediích toho tipu mám problém většinou s předvídatelností děje a celkově slabšího scénáře a nedostatku kreativity, to se tady potvrdilo. Dál je zde problém, že na jednu vtipnou scénu jsou minimálně tři trapné což je taky problém celého žánru romcom (většinou). Plusový bodíky si film získává tím, že mi představil fajn mladé herce a "staré" herečky(ani nezaznělo kolik jim je) a taky se mí líbilo, že konec obešel bez zbytečného klišé. Lepší 2* ()

bonovox

Letná komédia o postarších ženách, ktoré si idú užiť leto a možno sa znova zamilovať. Nenáročná a miestami vtipná komédia na jedno pozretie. ()

futislav

Aneb jak padesátky zřetelně cítí, že jestli neošukají hřebečka letos, tak příští rok už by se to nemuselo povést. Celkem jednotvárně zaměřené a ve výsledku občas úsměv, často nuda. ()

charles3

Jen průměrný film, který není ani komedií, ani melodramatem, ani lechtivým filmem, ani romancí. Děj je neslaný nemastný, zápletka nevěrohodná, konec takový nijaký. Za zmínku snad stojí typově dobře obsazené hlavní představitelky (včetně samotné režisérky) a jejich svlečená scéna na noční pláži, případně akrobatické výkony (kolo, breakdance) jednoho z mladíků a malé dcerky. 51 %. ()

JB001

Tak vám nevím. Mám takový pocit, že francouzské komedie už dávno nejsou tím co byly. Myšleno že jsem se u nich pobavil. Tohle byla ztráta času nicméně uznávám, že holky na svůj věk ve filmu vypadaly víc než dobře ()

Pythonator

Ideální film pro nadržené stárnoucí zanedbávané maminy. Pro nás ostatní jen další průměrná frkomedie, na které je nejzajímavější sledovat, jak ta rozkošná kočička z Pláže zraje do vysloužené MILF kategorie. Je libo zajíčka, dámy? ()

WazzapKal

Příjemná komedie na FR tvorbu nadprůměr. Po Nedotknutelní teprve druhý FR film, který jsem zvládl v originále (jen díky otřesnýmu eng dabingu na netflixu ). A Marie J. Croze je real MILF. 😂 ()

Korpy22

Ne úplně originální komedie o ženách, které si najdou (jak už název napovídá) o něco mladší hochy. My tak můžeme sledovat slasti i strasti jejich letního románku. Film je nemastný, neslaný, ale přesto pobaví. ()