Reklama

Reklama

MILF

Trailer

VOD (1)

MILF je debut herečky Axelle Laffont v roli režisérky. Letní lehká a trochu lechtivá komedie o třech kamarádkách od základky, Cecilii (Virginie Ledoyen), Soně (Marie-Josée Croze) a Elise (tu hraje sama režisérka), které si vyjedou na prázdniny k moři na Côte d'Azur, především proto, aby uklidily a nablýskaly vilu, kterou vdova Cecilie zdědila a chce ji prodat. Všem je sice přes čtyřicet, ale vypadají dobře a jak zjistí, zájem o ně mají i mnohem mladší muži. Postupně se uvolňují, přizpůsobují a učí mladíky (trojice Paul, Matthew a Markus, která provozuje školu jachtingu) jak si nehrát na mača nebo pornohvězdu, ale ženě udělat potěšení (Cecilii trvá nejdéle, než se osmělí). Humor je jednodušší, diskuse o velikosti penisu, masturbaci, kouření a podobně jsou běžné, typický je vtípek Elise, když si vezme tričko s nápisem „Jsem panna“ a každému vysvětluje, že to je hodně staré tričko. Možná snaha ukázat genderové role naruby, ženy ovládající muže, možná jen pokus o lehce sexy komedii. (Peabody)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (39)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

To je snad poprvé, kde je scéna zaměřena na tři mamky, které balí mladí floutci, za mamky se postaví starej charismatickej chlap a mamky ho odpálej s tím, že tu aktuální situaci vůbec nepochopil. A na tom je vlastně založen celý film. Tři mamky odjedou k moři řešit problémy jedné z nich. Nakonec se ale v té letní chatě rozjedou orgasmické seance s dvacetiletými kluky a hrátky mohou zažít. Sice to na první pohled zní dost sexisticky, ale musím říct, že to fakt byla docela sranda. Plus se mi hrozně líbily záběry z pláže od moře…na to bych se mohl koukat pořád. ()

Motinski 

všechny recenze uživatele

Scenár je tuctová blbosť. Film o troch zrelých dámach ako si užívajú s mladými chlapcami. Ten príbeh je prirodzene nazáživný, milion krát videný inde a spracovanie je málo atraktívne aj pre teenegerov. Trápne vtipy som mohol kľudne rátať v desiatkách a ajkeď som videl horšie komédie, toto je vec iba na jedno pozretie. ()

Reklama

klukluka 

všechny recenze uživatele

Upřímně- myslel jsem si, že to bude mnohem horší. Obsahovalo to ale všechny atraktivní atributy moderního romantického letního filmu od moře a mělo to i jakousi přidanou hodnotu v podobě realisticky pojatého závěru. Musím taky vyzdvihnout odvahu paní režisérky/ scénáristky, protože pasovat se na plátně v bezmála padesáti letech do role neodolatelné femme fatale, svlíknout se před kamerou do naha a rozdávat si to s o 30 let mladším klukem, na to už jsou potřeba hodně velký koule. Respekt- myslím to upřímně. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Tři čtyřicetileté francouzské hormonální sopky chrlí svoji sexuální lávu na tři francouzské mladíky, kteří by moli být ve věku jejich synů. Léto, slunce, moře, pláže a tak je dovoleno vše (sexuální). Vizážisté mají poplach, neboť dvěma protagonistkám v době natáčení táhne na padesát, načež mají vypadat šik. Autorka celé téhle lehce nemravné komedie, padesátiletá Axelle Laffont, která hraje jednu z hlavních rolí, instruuje své kolegyně, stejně starou Marie-Josée Croze a o skoro sedm let mladší Virginii Ledoyen, aby se nepřejídaly a věnovaly se více cvičení, protože ve filmu jdou do plavek i donaha. Je důležité předeslat, že film sice svádí k "prcičkovským" eskapádám, ovšem to je jen na okraj. Spíše se jede jen v mírném pásmu komedie a podstatná část patří celkem reálnému vykreslení letních románků a sexuálních vzplanutí, v nichž hraje důležitý faktor generační rozdíl, a které zpravidla končí s uplynutím posledního dne letní dovolené. Francouzským komediím tak trochu zvoní umíráček a Axelle Laffont to vzala za jiný konec, uprosila Netflix, aby jí a celému štábu zaplatil letní radovánky u moře. A dokonce to vypadá, že Virginie Ledoyen podmínila své účinkování tím, že bude hrát usedlou vdovu, která sexuální aktivity přenechala svým kolegyním, takže ve výsledku ukáže jen kvalitu poprsí ženy 40+. Scénář opravdu mnohdy vypadá, že se dodělával až na place, kreativností zrovna neoplývá, je poměrně nekonzistentní a těží dost často z půvabů ústředního ženského tria, které je fyzicky a herecky ve formě. Oproti nim je mužská osádka až nesympatická, mdlá a není ničím zajímavá. Režijní schopnosti Axelle Laffont díru do světa filmové režie neudělají, film je celkem obyčejně komponován, ovšem herečky se eroticky činí a vulgarismy ve francouzštině nejsou ke slyšení denně. Veskrze příjemný debut. 7/10 ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

3 nadržané MILFky vyrážajú na lov... No a? Žiadne terno, ale námetovo to malo v sebe aspoň nejaký potenciál na zaujímavú dramédiu. Bohužiaľ, prekvapenie sa nekonalo a bolo to presne také ako sa dalo čakať. Ku koncu aspoň trochu emocionálnej drámy, ale inak bieda - lacný humor, slabučké dialógy, a dejová línia absolútne priamočiara. Ale ako oddychovka to celkom ušlo, už som videl aj horšie (ale oveľa viac aj lepšieho filmového materiálu). ()

Galerie (26)

Reklama

Reklama