Stánek s polibky

První polibek vyústí v zakázaný románek Elle s nejhezčím klukem ze školy. Riskuje tak, že přijde o svoji nejlepší kámošku. (Netflix)

white_wolf

Hm, takhle to přece v životě chodí, každá třináctiletá holka co se na tohle kouká bude určitě chodit s nejhezčím klukem na škole. Počkat ten poměr mi nějak nevychází. Hm, hm tak možná ne no. Nalijme si čistého vína, o reálném životě to není určitě, ale těch blbostí je tam až moc, protože mít sex přímo pod Holywodskejma písmenkama asi nejde, stejně jako zamilovat se po jedný puse. Ale nekažme oněm třináctiletým život, pro ně to reálné je a budou mít alespoň o čem snít než půjdou spát. ()

Priaxxa

Aby bylo jasno, na tomhle příběhu je špatně podle mě skoro všechno. Postavy jsou napřesdržku, nejvíc Elle, slečna všechnovímnejlíp, co se ke svýmu BFF i ke svýmu BF chová naprosto příšerně, ovšem nijak si nezadá s Leem, bestfriendem, co je možná ještě víc manipulativní než jeho extra hot bratr, do kterého se Elle zakouká. Zápletka je celkem jasná od první chvíle a vlastně nejde o nic světobornýho. A přesto fakt nevím, co to na tom filmu nebo příběhu je, protože TKB je prostě moje guilty pleasure. Takže všechny kiksy odpuštěny.  Chemie mezi Joey King a Jacobem Elordim je nepopiratelná a naprosto fantastická, atmosféra filmu super, parádní muzika... 4*, protože prostě guilty pleasure. Vyhráli jste. Mám vám umýt motorku nebo vyleštit poháry? :) ()

jomanka

Moderní komediální romantika mladistvých. Člověk zavzpomíná i na svoje lásky ze střední, vrátí se v čase. Krásná Joey, krásnej Jacob, milej Joel. Dohromady to funguje skvěle. Za mě hodně povedený. Dá se na to koukat i vícekrát. ()

Mylan_ek

Zaslouženě 5 hvězd všechno pasovalo do dějové linie prostě skvost. Možná bych doplnil pár scén s Leem a Noahem když jsou bráchové a Elle s jejím bráchou dávalo by to pak větší filmový zážitek a pospojitost,ale každopádně i díky konci (který není jak v každým teen live filmu) jsem se celý film bavil a bavilo mě to vřele doporučuji. ()

Kdo by se mohl stát příštím Supermanem?

Kdo by se mohl stát příštím Supermanem?

13.01.2023