poster

Obraz (TV film)

Krátkometrážní

Československo, 1981, 18 min

Režie:

Jiří Vanýsek

Hudba:

Jiří Bulis
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

 • Ej Hlemýžď
  ***

  Mám pocit, že pochází z Bakalářů. Pokud si dobře vzpomínám šlo o komediální snímek, kdy mladí manželé dostali od rodičů obraz nějakého muže ve folklórním kroji. Vůbec se jim nelíbil, zdál se jim kýčovitý, schovali ho. Místo něj si pověsili nějaký dle nich moderní obraz, který si raději sami koupili. Jen když čekali návštěvu rodičů, tak si ten darovaný obraz pověsili místo toho svého. Teprve později zjistili, že se jedná o značně ceněný originál od Jožky Úprky, již tenkrát velmi uznávaného umělce. Jak to vlastně dopadlo, to už vám neprozradím.(14.11.2015)

 • LadyPupu
  ***

  Bakalářský příběh o tom jak, mladí manželé alias Květinka a Pejsánek vyměňovali furt dokola jeden hnusnej obraz za druhej. Je to ten typ příběhu, kterýmu by bohatě stačila stopáž do 10ti minut, ale možná ze mě mluví nasranost, protože mi doma taky visí jeden hnusnej darovanej obraz.(5.6.2016)

 • sator
  ***

  Hm...(21.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace