poster

Sporák (TV film)

Krátkometrážní

Československo, 1981, 18 min

Režie:

Jiří Vanýsek

Hudba:

Jiří Bulis
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

 • argenson
  **

  "Když má ženská moc volnýho času, začne trojčit," to je možná fakt, ale skrz tenhle argument ji nutit bezmála k tomu, aby si na vaření šla narubat uhlí do sloje, to je síla. Ovšem celkem solidně s mužovým šovinismem vyjebala jeho vlastní matka: "Když ti chybí zvuk praskajícího dřeva, tak si ho nahraj na magneťák."(7.6.2016)

 • LadyPupu
  **

  Divačka, která poslala námět do studia ČST Brno si nepřála být jmenována. Dobře udělala. Takovej canc. Jediné, co je na tomto bakalářském příběhu zajímavé, je obsazení L. Skopalové a O. Navrátila do role manželů, což si v průběhu dalších let ještě párkrát zopakovali.(5.6.2016)

 • raduna01
  ***

  Bakalářská povídka o tom, kterak se mladí manželé bydlící s babičkou rozhodnou potaji zapojit do bytu plyn. Manželka poté s překvapením zjišťuje, že babičce to vůbec nevadí, ale problém bude spíš v manželovi, který považuje vaření ve sporáku a přikládání dřeva za nostalgii mladých let.(25.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace