The Nanny

Cheri Anderson

Kostýmy:

Maranda Nichols
  • *CARNIFEX*

Nevydarený fór od spoločnosti "Universal", ktorá zrejme hľadá spôsob, ako preprať čierne prachy. Dám Vám jednu malú radu zdarma. V USA je sirotincov plná riť, v ktorých by sa dalo natrafiť na námety mnoha funkčných hororov, preto nechápem vznik takejto bezduchej, ne-atmosferickej nudy s hmlou jak na lacných diskotékach, ktorá nedokáže naplniť ani len podpriemerné očakávania. Jedna hviezda za masku agresívnej "borovice" bez šišiek, inak čistý otras ..(17.5.2018)

• ricci.s

Čakal som horor o nebezpečnej, démonickej, vraždiacej pestúnke, a dočkal som sa rozprávočky o dobrej víle Amálke a ďalších lesných bytostiach. Ďalší Faunov labyrint z toho ale nebude, dokonca aj pôvodný The Guardian, z ktorého tento film čerpal, je neporovnateľne lepší. Nebola to úplná tragédia, ale chabé masky a lacné spracovanie takýmto rozprávkovým hororom veľmi nesvedčia. Potom to pôsobí vyložene komicky. Digitálna hmla atmosféru nevytvorí.(16.5.2018)