Meine teuflisch gute Freundin

How to Be Really Bad

Komedie / Fantasy

Německo, 2018, 100 min

Heuréka!! Skvelá komédia, ktorá vás nabije pozitívnou energiou. Emma Bading ako pekelníčka absolútne excelovala. Bolo to priehľadné? Totálne! Infantilné? Trochu. Originálne? Vôbec. Ale bol to azda best feel good movie, čo som za posledné 2 roky videl.(1.3.2019)

mile sladke fantasy na nedelu(17.4.2019)

Mám pocit, že Nemci prevzali žezlo od Francúzov a ich komédie sú v poslednej dobe minimálne o úroveň vyššie. Meine teuflisch gute Freundin v podstate nebolo nič výnimočné, no napriek tomu to malo veľmi príjemnú atmosféru a musím uznať, že v mnohých situáciach ma film potešil kvalitným dôvtipom a vtipnými dialógomi. Každému bolo jasné, ako to celé dopadne, takže klišé jak sviňa, ale to nič nemení na tom, že celkový feeling z tohto filmu nebol nijako extra ohrozený. Fajn postavy (so sympatickým hereckým obsadením), vtipné dialógy, dobré scény, aj zápletka, a samozrejme aj čertovský námet, ktorý mi trochu pripomenul legendárny Sandlerov film Little Nicky. 4*(13.4.2019)