Reklama

Reklama

10 největších tajemství a záhad

(TV seriál)
  • USA Top 10: Secrets and Mysteries
Dokumentární
Velká Británie / USA / Česko, 2016, 26x26 min

Obsahy(1)

Seriál 10 největších tajemství a záhad odhaluje svět tajemna a záhad napříč časem i kontinenty. Podíváme se na všechno, co vědci nebyli dosud schopni přesvědčivě vysvětlit. Prozkoumáme fenomén mimozemských únosů, blízkých setkání třetího druhu, kruhů v obilí, existenci tajuplné vojenské základny Area 51, podivných artefaktů a UFO. Navštívíme dávná i nedávná legendární stvoření, jako jsou vlkodlaci, upíři, andělé, čupakabra, Bigfoot nebo příšera z jezera Loch Ness. Posvítíme si na nadpřirozené schopnosti, včetně nadlidské síly, výdrže a telepatie. Nevyhneme se ani starověkým mega stavbám, záhadám dávných civilzací nebo tajným kultům a řádům, které možná řídí celý svět. To vše v seriálu 10 největších tajemství a záhad. (TV Prima)

(více)

Recenze (3)

Marze 

všechny recenze uživatele

První díl přináší pro mě některé chronicky známé věci jako kruhy v plodinách, tzv. blízká setkání, tzv. oblast 51 (UFO), zmizení pěti bombardérú v tzv. Bermudském trojúhelníku, vidění Andělů, Yetti, vlkodlaci jako lidé trpící klinickou likanktropií , krakatice (je v knížce- bestselleru od Danikena Vzpomínky na budoucnost) a také méně známé věci jako tzv. mechanismus z Antikritéry nebo stejná stopa nalezená na zemi jako byla od prvního astronauta na měsíci. Další díl se věnuje třeba Ayahuasce nebo čínské medicíně. ()

Zajímavosti (1)

  • Dokument se stal nejsledovanějším pořadem stanice Prima Zoom od začátku roku 2020. V pátek 19. 3. 2021 jej vidělo 130 000 diváků. (TheSlezy)

Reklama

Reklama