Princezna a dráček

• Rusko Princessa i drakon (více)
Trailer 2

Když se princezna Barborka toulá tajnými komnatami hradu, nalezne magickou knihu. Ta ji přenese do říše zázraků plné nových dobrodružství a zvláštních stvoření. Barborka se spřátelí s roztomilým dráčkem, se kterým se vydá najít kouzelné zrcadlo. Právě to ji může spojit s její dávno ztracenou maminkou, která princeznu i krále kdysi opustila. Barborka je odhodlaná zjistit pravdu o své minulosti a vyřešit záhady celého hradu. (Fénix Distribution)

Trailer 2

BOURQUE

Rozprávka z Ruska pre deti, ktoré ešte nemajú „x+9“ rokov, kde „x“ je väčšia ako jedna. Myslím, že to nie je potrebné viac komentovať. Osobné hodnotenie: 51% (*) ()

blondboss

Tak toto je čisto večerníčkovská záležitosť. Akože milé, pekné s celkom slušnými animáciami, ale je to ozaj určené pre tie najmenšie deti a aj tie väčšie by sa pritom zrejme nudili. To už nehovorím o dospelákoch. Taká rozprávková jednohubka na jedno použitie. 40 % ()

Master19

Velmi hezky udělaná pohádka, která ale nemá humor, příběh a hlavně disponuje naprosto stupidním závěrem/nezávěrem. ()

majo25

Animák je určený pre menšie deti, čomu je takmer všetko podriadené - od všemožných neónových farieb cez jednoduchú bezstarostnosť až po drobné postavičky, popri ktorých nesmie chýbať aj dráčik. Chýbal tu už len koník, alebo rovno poník a dievčatkovský animák by bol úplný. Pritom animácia je celkom pekná a navnadí na viac ako len jednoduché zámocké dobrodružstvo s čarami a rozprávkovým svetom skrytým v knižke. Nejak som nepochopil zmysel a konanie kráľa a záporáci v podobe kancelára a šaša sú viacmenej trápni. Humor je čisto infantilný a nestojí za väčšiu pozornosť - viacmenej iba rôzne pády a drgnutia. Celkovo beznápadité, jasne určené pre menšie deti. ()