poster

Kurosaki-kun no iinari ni nante naranai

 • Japonsko

  黒崎くんの言いなりになんてならない

 • USA

  I'm Not Just Going to Do What Kurosaki kun Says

  (neoficiální název)

Romantický

Japonsko, 2016, 74 min

 • Lex.San
  ***

  Pokračování předchozího speciálu mě bohužel nedonutilo zvednout bodovou laťku o něco výše. Celý tenhle příběh šel opravdu mimo mě - slabé 3* (5/10)(24.8.2019)

 • Vardara
  ****

  Pokračování předchozích dvou dílů. No, měla jsem to „štěstí“, že jsem nejdříve začala sledovat právě tohle. Sice je na začátku shrnuto dění předchozích dvou dílů, ale je to tak ochuzené, že jsem to musela stopnout a rychle někde splašit ty dva díly. Rozhodně času stráveného u téhle romantické oddechovky nelituji a až někdy přijde depka, ráda na to mrknu znovu.(24.10.2020)

 • Zíza
  ***

  Neviděla jsem předcházející dva televizní speciály, ale to mi zase tak nevadilo, dokázala jsem se poměrně rychle zorientovat v ději, navíc sem tam ukázali nějaký ten flashback, tak jsem si udělala obrázek, o co vlastně v těch dvou dílech šlo. Čili není zase tak nutné koukat i na ně. Na druhou stranu to bez nich působí až moc uspěchaně, neboť je to opravdu završení nějakých těch sporů a rozmyslení se, kdo vlastně s kým a jak moc. Ale jinak je to klasický teen romantická komedie, ačkoliv každý ten prvek je trochu utlumen. Ale pořád jsem ještě nepřišla na to čím. Možná tou pomyslnou uspěchaností. Už z plakátu je jasné, kdo u dívčiny zaboduje, takže žádné překvapení se nekoná. Kdo by měl snad chuť na všechno to typické, co k tomu patří, nechť koukne na dva speciály, koho jen zajímá, jak to dopadne nebo nemá tolik času a chce příběh jen proletět, stačí film.(20.9.2016)

 • Jirka_Šč
  ***

  Úvodní televizní počin se mi líbil víc. Bláznivější. Tady tlačili víc romanci a přestože příběh zakončili fajn, postrádám určitou atmosféru úvodního tv dvojfilmu. Udělali z toho standardně koukatelnou romanci. Nic víc, nic míň. ■ P.S. Omylem jsem začal sledovat toto místo tv dvojfilmu a měl v hlavě značný guláš. Proto jsem po 10m zastavil a nejdřív shlédl úvodní film. Doporučuji.(27.6.2017)