Jaromír Soukup LIVE (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2018, 40 min

Jaromír Soukup (mod.)
  • ZHODNOTITEL

Aneb kňourání a bučení těch, kteří v životě "neuspěli". Jinak moc nechápu to LIVE... Soukup se mohl sebrat a jít ven na ulici, mohlo to být zajímavější. Ale jak ho znám, tak i tam by si někoho podstrčil.(8.9.2018)

• Spinosaurus

Mordor LIVE! Extremisté, psychopati, ruští agenti, antisemité, fašisté, neonacisté, duševní nemocní, sexuálně frustrovaní a politicky neúspěšní lidé se přišli vykňourat k hlavnímu hlasateli protidemokratických názorů.(12.10.2018)

Povstání neúspěšných! Ano, i my, kteří jsme to v životě nikam nedotáhli, neoplýváme žádným talentem a náš celkový přínos pro lidstvo je víceméně odpovídající hodnotě biomasy, kterou představují naše tělesné schránky, se můžeme opět cítit dobře. Protože Jarda Soukup, zlehka obalený zelenkavým slizem, vám představí své hosty... a najednou víte, že definice zbytečnosti, neúspěšnosti, odpornosti, křivých a zkažených zubů, nedostatku vkusu a sebereflexe, kulturního buranství a hloupostí leží nekonečné světelné roky dál.... jen jedna věc tomu chybí k dosažení absolutní hodnoty - aby někde z pozadí vyskákali Jakl s Hájkem v kostýmech Jů a Hele a s pokřikem "Chemtrails, NWO, CHemtrails, NWO" dali Jardovi hobla.(30.10.2018)

• Kothy

Co k tomu dodat, snad jen, že dna bylo dosaženo. Ortel a Žižková jsou skvělí hosti.(17.10.2018)

Další pořad s neobyčejně užvaněným moderátorem, který, než pustí hosta k odpovědi, položí otázku, osvětlí, proč ji pokládá, řekne, jaký názor má na to on, jakou očekává odpověď a tak dále. Nicméně i přes tento otravný nedostatek jde celkem o oživení mediálního prostoru. Ony se nám na jiných televizních kanálech až nějak moc opakují ty stejné "séreblity".(22.10.2018)