Byl jsem Youtuber

Dokument zachycuje cestu jednoho z nejznámějších českých Youtuberů Jirky Krále k jednomu milionu odběratelů. Kromě něj se v dokumentu objeví nejvýraznější postavy české a slovenské Youtube scény. Video bylo zároveň tím úplně posledním, které na svůj Youtube kanál Jirka Král umístil. Celý film ke shlédnutí zde. (ČSFD)

Teachman

Tento televizní dokument je vhodný nejen do hodin výchovy k občanství nebo informatiky. Žáci se při něm mohou dozvědět zajímavosti o životě českých influencerů. ()

HBJ odpad!

Tento "dokument" jsem zvládl do poloviny a pak vypnul, protože jsem naprosto nechápal, na co se to dívám a o čem to vlastně je.Prostě ztráta času..Co ale naprosto chápu, je, proč jsou dnešní náctiletí tak pitomí, znudění a nesnesitelní KOKOTI.O tom nejspíš toto "dílo" pojednává.. ()

Krnac

8,5/10 - Super dokument o YouTube aký len tak nenájdete, výborne zachytená história toho čo sa delo od roku 2012 či už šlo o to čo bolo vidieť pre diváka alebo veci zo zákulisia, odporúčam si nájsť vystrihnuté scény kde sa YouTubery pri rozhovoroch viac rozkecali. Není to robené cielene na YouTube fanúšikov, mohli by ste to kľudne pustiť niekomu kto ho nikdy nesledoval a pochopí čo sa dialo, hlavne k tomu nepristúpte tak ako ľudia tu v komentároch, teda zaujatý od začiatku do konca že je to blbosť pretože YouTube, je to reálny dokument. ()

poolfish

Byl jsem hodně zvědavý. Netušil jsem, co od toho čekat a hodně mě překvapilo jak se podařilo do jedné hodiny vtěstnat spoustu zásadních věcí z Jirkovo života na youtube. Výborně natočeno a suprově vymyšleno jak vyvézt z omylu skupinu lidí, kteří si myslí, že být youtuber je jen o sezení u počítače a hraní her a tím se živit. Dokument krásně ukazuje stinné stránky tohoto života a snaží se tak nenásilnou formou ukázat o co vlastně jde. Kluci Královic odvedli výbornou práci a na tuhle tvorbu můžou být právem hrdí. Poklona Jirkovi za tak těžké rozhodnutí a i Petrovi za to jak ho podporoval, radil a i nadále to tomu tak bude. Velký LIKE a hodně dalších životních úspěchů! ()

Richard.Jezd odpad!

Byl jsem retardem. Jiříku doufám, že se už na YT scénu nevrátíš, odstěhuješ se někam do p*dele a přestaneš vydávat ten svůj, ještě více retardovaný časopis než tento film.5% ()