Wonder Woman 1984 (2020) odpad!

Toto se opravdu hned tak nevidí.. už schází jen chlupy pod pažema a je to komplet..jedním slovem NEŠTĚSTÍ !!

Zabijákova žena & bodyguard (2021)

Hodně velká slabota oproti prvnímu dílu, řekl bych spíš celkem sračka..Banderas, Freeman, Grillo, úplně zbyteční a trapní.. Další díl už fakt ne, cuccarracha !!

Matrix Resurrections (2021)

Dost slabej a zbytečnej Matrix..Nebýt závěru, je to o 1 hvězdu míň..A ten cover RATM u záverečných titulků ? To už je vyloženě trapnost a výsměch..sorry jako.

Sebevražedný oddíl (2021)

Zbytečná samoúčelná slabota, kterou před nudou drží nad vodou jen Harley Quinn a samozřejmě King Shark..Ňam ňam !!

Black Widow (2021)

Zas stejná feministická kravina jako Cpt.Marvel..Naštěstí ne až tak moc, jako obě sračky typu Wonder Woman..Jestli to tak půjde dál, bude ze mě regulerní odpírač všech těchto agitačních slaboduchých girlpower hovadin od militantních leseb, co nezvládnou natočit tento žánr tak, aby to stálo za shlédnutí víc, než jednou..

Armáda mrtvých (2021)

Velká slabota, nechce se věřit, že tohle dělal velkej Snyder..Čekal jsem jeho další Úsvit mrtvých, ale tahle blbina mu nesahá ani po kotníky.. Prostě bída a nouze :(

Nikdo (2021)

Tohle je nářez !! Nejlepší na tom ale je děda Lloyd s brokovnicí..Equalizer hadra :)

Monster Hunter (2020)

Slabota i na Andersona a to ho mám celkem rád už od dob Mortal Kombatu..Dvě jen za Rona a pirátskou kočku :)

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Takhle to mělo vypadat ve 2017, protože tohle je oproti původnímu filmu o dost lepší.Možná trochu s křížkem po funuse, ale v tom Snydera chápu..Pravda, ta stopáž mohla být kratší, ale zdlouhavý ani nudný se mi to teda nezdálo a na dvakrát jsem to v pohodě dal, aniž bych riskoval zánět hemeroidů..

V síti (2020)

Konečně smysluplnej dokument.Pokud to jako prevence proti těmto deviantům aspoň trochu pomůže, je to moc dobře.