Reklama

Reklama

Elita - Série 6

(série)
Trailer 1
Krimi / Drama / Thriller
Španělsko, 2022, 6 h 53 min (Minutáž: 43–61 min)

Epizody(8)

Obsahy(1)

Láska, pomsta nebo miliony fanoušků? Na škole Las Encinas letos prostě každý po něčem touží. Jenom aby to ale všichni vůbec přežili! (Netflix)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (8)

Franche 

všechny recenze uživatele

Když se z oblíbeného seriálu stane žumpa, která nutně musí obsáhnout všechny speciality dnešní doby. Když odmyslím fakt, že koncentrace gay-bi-trans a nevím čeho všeho je v této škole nejvyšší na světě, tak nesympatické postavy, které mě vyloženě iritují, jsem dlouho nezažila. Nedokoukám. Stalo se z toho ani nevím co. Škoda. První tři série byly moc fajn. ()

Lachtaan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je velká škoda, kam se Elita musela v průběhu svého působení propadnout, její počátky jsem miloval, abych nástavec od 4. série skoro nenáviděl. Ale až doposud. Pátá řada mě skoro bolela dokoukat, nerad ale nechávam věci otevřené a dojel jsem s velkým sebezapřením. Oznámení nynější šesté sezóny v tak krátkém rozestupu mi už chtělo pít krev, když jsem ale zkusil a vydržel, nejde vůbec o takový průser, jak bylo prezentováno hlavně skrze naprosto přepálený trailer. Ano, stále jsme ve vodách průměru, stále se spousta postav chová naprosto idiotsky, ale svým způsobem jsem se dokázal na tuhle skvadru adaptovat a s konečně slušným cliffhangerm tu budu i u té (bohužel?) oznámené sedmé sezóny. [viděno na Netflixu] ()

Reklama

DonBraso 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Neříkám, že jsem si to slušně nedal, ale ta postupná tendence dolů v příbězích tam prostě je. Do půlky jsem si doufal, kde je ten ředitel a díky bohu nakonec opět sehraje docela menší náběh na další story, kterou čekám, že úplně tvůrci opět rozseknou. Trochu mě už právě nebaví tahle linka mezi rodinou, kde musí hrát prim trojlístek, který není úplně z těch nejsympatičtějších lidí co musíte vidět. Konec jsem skoro uhodl celý, na to je tu pár postav, který vůbec nemají nějaký smysl. Linka okolo Isador a Ivána vlastně drží celou konstelaci hvězd, kde se to snaží vnucovat novým párem. Hodně se to celé opakuje, na parketu jsme zde více než je zdrávo. Sice je to opět skvěle prostříhaný a ty pozlátka okolo a i ty sledování dílů by se dalo říci, že ne přímo nudí, ale tak nějak plinou bez špetky něčeho zajímavého. Tahle Elita už měla skončit a místo toho dostaneme sedmou sérii. 50% ()

Arkagas1989 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Elita - skupina středoškoláků studujících na Las Enchias - výběrové škole pro vyvolené. Většina z nich pochází z velmi bohatých rodin a jedná se vlastně o smetánku v náctiletém podání. V první sérii jsme byli svědky vraždy, takže jsem byla nadšená, že se sem dostal španělský seriál, který je sice plný pozlátka, ale zároveň se jedná o thriller s přesahem. Postavy Vám rychle přirostou k srdci a i když se jedná o náctileté, jejich problémy by asi nechtěl řešit nikdo z nás. Následující řady se motaly okolo dramat v rodině, drog, alkoholu, závislostech, lásce a 5. řada vyústila znásilněním mezi kamarády. Tak pokud tohle stále nikomu nestačí, tak byl zatčen otec tří hlavních aktérů a ředitel školy pro vraždu a ten chce samozřejmě ven.  Jelikož zabil ale milého jedné z hlavních postav, je jasné, že budeme v 6.sérii pozorovat její vývoj, city a myšlenky. Mezitím Isadora bojuje o spravedlnost a chce pomstu za své znásilnění a na scénu se dostávají dvě nové postavy - mladí influenceři, kteří mají dělat promo škole, ale borec je násilník a dostáváme se tu k tématu domácího násilí.  A zase - coming outy, vražda, vztahy, hromada drog a alkoholu a oproti tomu bezmoc, láska, odhodlání a poznávání duší pod povrchem. Jejich tužeb, přání a snů. Už to sice nemá takovej drive jako předešlé série, ale pořád mě to baví.  Moje hodnocení: 7/10 ()

veronica_mac 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nutno konstatovat, že po 3. sérii jsem se velmi přemlouvala, abych pokračovala, ale vždycky jsem se nějak kousla a asi i ze setrvačnosti došla až sem. Musím říct, že po hodně slabém rozjezdu v 6. sérii to nakonec tolik nebolelo a závěr a celkový dojem byl dobrý, určitě o něco lepší než v případě předchozí série. Na 7. řadu se těším, je mi dost sympatické, že rozvíjí jiné postavy (Isa, Didac ect.). Závěrem chci vyzdvihnout volbu hudby v této sérii, vsadili na silné karty, a to se myslím v celkovém dojmu vyplatilo! ()

Galerie (46)

Reklama

Reklama