Playmobil ve filmu

• Francie Playmobil, le film (více)

Dívka Marla nevěří svým očím, když jejího mladšího bráchu do sebe vtáhne velký hračkový model města. Dokud podivné kouzlo trvá, vrhne se za ním. Chvíli letí, pak dopadne a pak se nestačí divit znovu a ještě víc. Ocitla se totiž v animované říši, kde ona sama je... figurkou Playmobil. A všichni ostatní taky! Brácha tu ale není a Marla se proto vydává na neuvěřitelné dobrodružství pestrým a kouzelným světem, aby ho našla. Potkává pohodového řidiče food trucku a brzy nato i speciálního tajného agenta, který o její situaci všechno ví a taky přesně ví, co dělat. Na 100%... tedy asi tak skoro úplně jistě. Celou trojici pak čeká zábavná a divoká cesta, která nemá žádné hranice stejně, jako je nemá fantazie světa Playmobil. Projdou westernovým městečkem, potkají piráty, rytíře, dinosaury, Vikingy, objeví pohádkovou část s netradiční kouzelnou vílou a všechny stopy směřují až do římského kolosea, kterému šéfuje zlovolný císař Maximus. (Bontonfilm)

soukyd33

Tohle nemůže bavit ani děti. Tak jo, jdeme hodnotit. Zpěv: blbost 👎 Animace: Na úrovni Lego příběh, ale spíše nižší. Humor? Ani ne. 👎 Hudba a zvuky: Průměrné. Příběh je o záchraně bratra z cely jednoho šílence. Nezasmál jsem se ale ani jednou. Kolik světů se zde objeví, tak to asi nikdo neví. Je v tom celkem guláš. Poznámka: Závěr filmu změnil můj názor na hodnocení. Hvězdiček 2 ()

Maikispider

Ako ísť na to. Ak mám hodnotiť za syna tak by to bolo minimálne 60% a asi aj viac. Za dva dni sme to stihli dva krát vidieť. A myslím si, že to ešte neskončilo...takže dieťa sa pri tom baví..je to fajn.. Za seba: dej celkom ujde aj animácia aj tie humorné dialógy ujdu..takých 55% určite.. celkom fajn "akčná komédia"....a viem, že ak bude pokračovanie tak to bude stáť aspoň za pozretie.. ()

20 největších propadáků poslední dekády

20 největších propadáků poslední dekády