Reklama

Reklama

Kaskadéři s.r.o.


Pilotní díl (E01)

(epizoda)

Obsahy(1)

Pilotní díl seriálu vypráví příběh filmového nadšence Pavla Kolouška, který se neúspěšně pokusil rozjet internetový obchod s plakáty, tričky, figurkami a jinými geekovinami z akčních filmů. Nicméně nepovedlo se a skončil po krk v dluzích. Aby je splatil, přijal ubíjející práci řadového zaměstnance ve velké pojišťovně, které tvrdě vládne ředitelský žralok pan Skála. Pojišťovna před časem uzavřela smlouvu s firmou Kaskadéři s.r.o. ,která se ukázala pro pojišťovnu krajně nevýhodná. Ředitel Skála to nemůže přenést přes srdce a když dostane tip, že kaskadéři možná porušují smluvní podmínky, neváhá ani vteřinu. Pod hrozbou vyhazovu přinutí nováčka Pavla Kolouška, aby se nechal u kaskadérů naoko najmout jako účetní a tajně Skálovi na kaskadéry donášel. Kolouškovi se to sice dvakrát nelíbí, ale nemá příliš na vybranou. (ČSFD.cz)

(více)

Recenze (3)

Tosim 

všechny recenze uživatele

První část je dostatečně zajímavá a vtipná, aby nás navnadila na další díly, tak snad uvidíme dál. Technicky v pohodě, Junák hraje svou klasickou hřmotnou figuru, Grundman je zase správně uťáplý. Jediné, co se mi líbilo méně, byla zbytečně dlouhá akční scéna ve skladu. 70%. ()

PanTumnus 

všechny recenze uživatele

Režijně je to all over the place. Humor je absurdní, akce je absurdní a v rukách zkušenějšího štábu by to asi bylo i boží. Přijde mi, že si zde tvůrci ukousli až moc velké sousto. Vedení herců je téměř neexistující, Junák jakoby si spletl plac s dabingovým studiem. Výborný Grundman ho neskutečně přehrává. Zoomovačky, zrychlovačky atd. nenahradí komediální timing a v akčních filmech byly in někdy v roce 2006. Takhle zkrácené (delší stopáž by prospěla, protože o postavách víme jen minimum) to působí jen jako špatně zrežírovaná předváděčka výbuchů, gore, slo-motion záběrů a španého cgi. Na studentský film super, na profi věc je to málo. ()

Reklama

Reklama