Michael (Mark Ghanimé) sa zúfalo snaží zblížiť so svojou dospievajúcou dcérou Karen (Jeni Ross). Keď narazia na odľahlý dom a v ňom situovanú escape room, zacíti jedinečnú šancu naplniť tento svoj zámer. Dajú sa do kopy s dvojicou špecialistov na únikové hry a zábava môže začať. Štvorica však čoskoro zistí, že tu ide o viac, než len riešiť logické hádanky. V dome sa začnú diať zvláštne veci a oni si pomaly uvedomujú, že v stávke je to najcennejšie – ich vlastné životy. (beso74)

Geronimo7

Já se bavil dobře. Říkal jsem si, kolik nakonec dám, protože jsem doufal v nějaké rozuzlení, ale taky jsem měl na paměti, že horory většinou, ne-li pokaždé, končí blbě, a někdy i hloupě až trapně. !!!SPOILER ALERT!!! V prvé řadě jsem myslel že rozmlátím hlavu dceři hlavního hrdiny. Sice hezká, ale staršně rozmazlená puberťačka s trapnýma sluchátkama a telefonem (ano, je to teenager, ale její chování bylo fakt na facku). Některé scény moc nedávaly smysl a nepochopil jsem pár momentů v posledních 20 minutách s Andrewem a taky, co se s ním stalo. Navíc "vynálezce" tam ani nebyl ukázán, jen bylo naznačeno, že se objevil v márnici, což je škoda, bylo by to zajímavější. Zvuky v márnici, kam se ztratila Karen, byly hodně hnusné, ale to patří k hororu. Vůbec jsem nepochopil scénu, kde otec Karen hledí na obraz, pak se do něj jakoby přenese, pak je spoután krásnou ženou vylézající z vody a pak se vrátí zase zpět. Ve výsledku je vidět, že byla práce vymyslet nějaké rozuzlení, co by dávalo smysl. Prostě si někdo pohrával s nápadem natočit horor o únikové hře, ovšem začal točit ještě když nebyl scénář dodělán. Závěr byl docela síla (možná i k smíchu), ale pochopil jsem to tak, že otec a dcera i po vyzklouznutí z domu a nastoupení do auta na parkovišti, kde si udělali přestávku, zůstali ve hře díky zámku na přihrádce a následnému průletu skrze zapalování, kde následoval záběr na místo z obrazu a dům, v němž byli uvězněni. ()