poster

Interview Jaromíra Soukupa (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2018, 60 min

Hrají:

Jaromír Soukup (mod.)

Komentáře uživatelů k TV pořadu (7)

 • Kothy
  odpad!

  Co k tomu pořadu jen dodat, Soukupovo ego je zřejmě nekonečné...(11.1.2019)

 • Tommassi3
  odpad!

  Další kopanec s otočkou do televizní kultury od české Kungfu Pandy páně Soukupa, který co se řeči těla týká zastíní i Jackieho Chana a co třeba moderátorských schopností snad i knížete Schwarzenbergera.. Vladimír Železný a zlatý zkrátka dostal nástupce, jehož drzosti a nedostatku sebereflexe však nedosahoval legendární sebemilenec ani zdaleka..(29.11.2018)

 • Nevka
  odpad!

  Napíšu to sem, protože mé komentáře mají mít nějakou přidanou hodnotu. Psát k dalším pořadům v podstatě to samé mi proto přijde zbytečné - jde o téměř totožný bizár. Pokud se tedy stále ptáte, kde že se vzala valná většina mých "odpadových" hodnocení, podívejte se na libovolnou epizodu z televizního umění našeho velmistra. A ano, z každého "produktu" televize Barrandov jsem viděl minimálně díl. A to i přes fakt, že po sledování mám problém určit, o který odpad Jaromíra Soukupa šlo. Ale pro zachování relevantní statistiky budu v hodnocení pokračovat. Krční svaly je navíc třeba řádně procvičovat, a tady si hlavou zakroutíte do sytosti.(21.1.2019)

 • lubospoti
  odpad!

  V počátcích vysílání TV Nova jsem si říkal, že Vladimír Železný je jako ředitel zbytečně moc vidět. Ale ve srovnání s Jaromírem Soukupem byl skoro neviditelný.(15.1.2019)

 • denbrough
  *

  Viden jeden dil s A.Babisem po kauze "unosu" Babisova syna... neuveritelna predevsim prvni polovina, nez "moderator" Soukup "Bambise" o reklamni pauze usmernil..(14.12.2018)

 • pold
  *****

  Jarda jede. Trochu mne zklamalo, že po Jaromír Soukup Live nepřišly očekávané sequely Vladimír Soukup Dead a Vladimír Soukup Walking Dead, čímž by český doyen hledání dna v čemkoli razantně vstoupil na pole horroru a zombie horroru, a jejich brutálním análním znásilněním napsal za těmito žánry velkou hnědou tečku. Ale ani tohle není k zahození, Jarda hovoří v podstatě s Jardou, a to je víc, než si lze od rozhovoru kohokoli s kýmkoli přát.(8.1.2019)

 • Elam
  odpad!

  Jaromír Soukup a Jiří Babica mají hodně společného, druhý jmenovaný kurvil gastronomii a první jmenovaný kurví média. Kdyby to dali dohromady, byli by hodni nějakého cirkusu, jako cvičené číslo. Ale to se asi nestane...Ale ta podobnost není čistě náhodná! Nechtěně zábavné..(16.11.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace