Interview Jaromíra Soukupa (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2018, 60 min

Jaromír Soukup (mod.)

Komentáře uživatelů k TV pořadu (7)

• Kothy

Co k tomu pořadu jen dodat, Soukupovo ego je zřejmě nekonečné...(11.1.2019)

• Tommassi3

Další kopanec s otočkou do televizní kultury od české Kungfu Pandy páně Soukupa, který co se řeči těla týká zastíní i Jackieho Chana a co třeba moderátorských schopností snad i knížete Schwarzenbergera.. Vladimír Železný a zlatý zkrátka dostal nástupce, jehož drzosti a nedostatku sebereflexe však nedosahoval legendární sebemilenec ani zdaleka..(29.11.2018)

• Nevka

Napíšu to sem, protože mé komentáře mají mít nějakou přidanou hodnotu. Psát k dalším pořadům v podstatě to samé mi proto přijde zbytečné - jde o téměř totožný bizár. Pokud se tedy stále ptáte, kde že se vzala valná většina mých "odpadových" hodnocení, podívejte se na libovolnou epizodu z televizního umění našeho velmistra. A ano, z každého "produktu" televize Barrandov jsem viděl minimálně díl. A to i přes fakt, že po sledování mám problém určit, o který odpad Jaromíra Soukupa šlo. Ale pro zachování relevantní statistiky budu v hodnocení pokračovat. Krční svaly je navíc třeba řádně procvičovat, a tady si hlavou zakroutíte do sytosti.(21.1.2019)

• lubospoti

V počátcích vysílání TV Nova jsem si říkal, že Vladimír Železný je jako ředitel zbytečně moc vidět. Ale ve srovnání s Jaromírem Soukupem byl skoro neviditelný.(15.1.2019)

• denbrough

Viden jeden dil s A.Babisem po kauze "unosu" Babisova syna... neuveritelna predevsim prvni polovina, nez "moderator" Soukup "Bambise" o reklamni pauze usmernil..(14.12.2018)

Jarda jede. Trochu mne zklamalo, že po Jaromír Soukup Live nepřišly očekávané sequely Vladimír Soukup Dead a Vladimír Soukup Walking Dead, čímž by český doyen hledání dna v čemkoli razantně vstoupil na pole horroru a zombie horroru, a jejich brutálním análním znásilněním napsal za těmito žánry velkou hnědou tečku. Ale ani tohle není k zahození, Jarda hovoří v podstatě s Jardou, a to je víc, než si lze od rozhovoru kohokoli s kýmkoli přát.(8.1.2019)

• Elam

Jaromír Soukup a Jiří Babica mají hodně společného, druhý jmenovaný kurvil gastronomii a první jmenovaný kurví média. Kdyby to dali dohromady, byli by hodni nějakého cirkusu, jako cvičené číslo. Ale to se asi nestane...Ale ta podobnost není čistě náhodná! Nechtěně zábavné..(16.11.2018)