poster

ČTTV (TV pořad)

Publicistický / Komedie

Česko, 2015, 1-5 min

Účinkují:

Petr Čtvrtníček
 • Tom_Lachtan
  ****

  Čtvrtníček je zpátky!! Konečně!! Díky Zombi Václava Havla*! Spousta projektů a činností v minulých letech vyvolala leda tak znuděný úšklebek a teď se obloukem vrací k tomu, co dělal výtečně v České sodě (seznamy, co jsou ještě teplé!) a daří se mu to snad ještě líp, než tehdy, zatím fakt skvělé, jako jeden za všechny díl s Konvičkou o konvičce . *poplatek za použití jména _Václav Havel_ byl uhrazen (23.10.2015)

 • kingik
  ****

  Čtvrtníček je super. Dělá to mistrovsky. Pobavil díl s Rathem, sadu dostal Knížák. Čtvrtníček dokazuje, že na něj nikdo nemá. Osud dalších dílů je ale nejistý. Zřejmě u toho nevydrží. Tyhle fiktivní rozhovory si žádají pokračování. Chtělo by to pestřejší výběr "hostů". Necelý půl tucet rozhovorů je málo. 70%(22.10.2015)

 • Helmutek
  ***

  Hezká připomínka Český sody... i když samozřejmě jenom její (tý čtvrtníčkovský) části. Tim, že ČTTV jsou jen předělávky rozhovorů, tak už to ze svý podstaty nemůže bejt nic víc než "jenom" sranda (dobře odvedená, někdy dokonce promyšlená, ale furt jenom sranda). Ale některý díly, zatim třeba s Rathem nebo Bémem, jsou fakt výborný. (mezi 3 a 4*, uvidíme časem)(14.11.2016)

 • xxmartinxx
  ***

  Petr Čtvrtníček působí velmi unaveně. A jde o sestřihy většinou velmi líné, nezaložené ani tak na reakcích (které jsou ve většině případů "Ano", "ne" a jejich variace), ale pouze na Čtvrtvíčkovi, což je vyložená lenost a formát pořadu pak trochu ztrácí smysl. Není to vyloženě otravné, jednou, dvakrát za epizodu se zasměju - ale Čtvrtníček už se zcela vypotřeboval, vysušil a už je jenom prázdná skořápka trademarků.(15.11.2015)

 • Georgex
  ****

  Po dlouhé době opět Čtvrtníček v plné palbě a bez kompromisů. Ze začátku to bylo trochu slabší, ale každým dílem se to zlepšovalo a nyní už to lze s klidem označit za nástupce podobně laděných rozhovorů v České sodě. Samozřejmě ne každý díl je posvícení, ale pokud bude nakládat všem jako Mírovi či Landovi, tak to bude paráda. Moje hodnocení 70%.(18.4.2016)