Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mistrovi s úctou, láskou a humorem. Setkání přátel na jevišti Velkého divadla v Plzni. Nedožitá stovka let Miroslava Horníčka se stala příležitostí k vydání řady článků i knih. Ne vše, co v nich bylo napsáno, je pravda, ne každý se o něm a jeho okolí vyjádřil fundovaně a bez úmyslů upozornit sám na sebe senzačními a neověřenými zprávami. Setkání na jevišti Velkého divadla v Plzni je trochu jiného charakteru. V Horníčkově rodišti, na jevišti, kde pan Horníček vždycky slavil své narozeniny, se sešli jeho přátelé a příznivci, aby hovořili o něm, ne o sobě. Radost ze setkání s tímto neobyčejným člověkem prostupovala celý večer a jistě se přenese i přes televizní obrazovku jako milé vykročení do nového roku. (Česká televize)

(více)

Recenze (4)

otík 

všechny recenze uživatele

V televizi tento pořad tak nevyzní, protože povídání na divadle se nedá tak dobře zprostředkovat přes televizi. A tady je to opravdu jen povídání, vzpomínání pozvaných hostů a pár fotek promítaných na plátno. Nic víc, nic míň. Ale i tak hezký pořad, který potěší každého, kdo měl Horníčka rád. ()

Reklama

Karp 

všechny recenze uživatele

Ono je samozřejmě obtížné sezvat v podstatě kohokoliv, kdo s M. Horníčkem spolupracoval, znal ho a může přidat ještě něco nového a zajímavého. A stejně tak je málokdo tak dobrý vypravěč, aby mohl potřebné sdělit poutavě a "po Horníčkovsku". Přesto mi tenhle vzpomínkový večer, za který jsem rád, přišel jakýsi kostrbatý. A přestože tomu tak bezpochyby nebylo, zdálo se představení nepřipravené jako vystřižené z obstarožní odpolední kavárny, ve které si babička objednává třesoucím se hlasem svůj pravidelný vanilkový pudink. Takový jsem měl dojem. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama