FattyPillow: Kontroverzní

Česko, 2018, 3:30 min

Petr Brunner

FattyPillow

bart_

Projevte respekt vůči Kárlovi - přestože ten kluk ví, co si cpe do huby, zřetelně chápe, co z ní i vylučuje a jednoznačně si uvědomuje, o čem v podstatě mluví... Respekt - to je přesně to slovo, co vám vyvstane na mysli po poslechu tohoto osobitého songu. ()

ghatos odpad!

Ten chlapec má pořád problém s egem a sebepřijetím, ale žijeme v neurotické době, takže své konzumenty samozřejmě má a bude mít. 20%. ()

ESNYR

Už mě na tady to upozornilo asi tak milion a půl lidí, takže jsem se rozhodl že se na tu chvilku obrním trpělivostí a podívám se na to co mi všichni nadhazují jako super song. Tento styl hudby neposlouchám, takže to šlo do háje rychleji než DeeThanovy rýmovačky a už se na něco podobného nikdy nachytat nenechám. Každý má jiný vkus a hodnotit to na základě textu je asi tak stejné jako hodnotit konzistenci zvratků po pařbě na chatě. Každý ze sebe dostane jiné věci a není dobré se v tom nějak moc hrabat. Jako obvykle u podobných věcí, je mi záhadou proč je to na této databázi a proč bych to měl nějak hodnotit, když je to jen další reklama na joutůbera a jeho kanál. Takže stejně jako ty DeeThanovy pokusy i tohle bude mít milion palečků, protože 10-ti leté děti ohodnotí cokoliv co nějaký ten "jejich" oblíbenec vypotí, bez ohledu na kvalitu a obsah. Tady by to být ale nemělo určitě. ()