Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Rodinný
  • Krátkometrážní

Recenze (13 858)

Pach krve 3 (2009)

A teď už to jen díl od dílu slábne.

Pach krve (2003)

Já to beru jako takovou polo komedii, pustit si to v CZ dabingu je celkem prdel.

plakát

Ms. Marvel - Předurčení (2022) (epizoda) odpad!

Predikce hodnocení: odpad!, Hodnocení po zhlédnutí: totální odpad.

plakát

Flash - Negative, Part One (2022) (epizoda)

Já tomu nevěřím typičo, ono se to fakt rozjelo a je to dobrý. Reverse Flash je zpátky letsgo, konečně dobrý záporák, Iris konečně mrtvá, doufám, že nafurt, fakt mě sere tak od 3 série. Tahle epizoda je asi první po třeba 5 sériích, které jsem dal 5 hvězd, což jsem nečekal, že se ještě někdy stane.

Wrong Turn (2021)

No klasický Wrong Turn, akorát s tím, že je to konečně něco jiného, než jen furt dokola to samé v různých lokacích.

plakát

Obi-Wan Kenobi (2022) (seriál)

Tohle je asi nejvíc průměrná Star Wars věc. Fakt mě sere, že Disney, který má na hovno Star Wars filmy, si nedokázalo udržet svoji kvalitu aspoň v seriálech... Dopiče mnohem radši bych byl kdyby tam začali v režii a scénáři více přemýšlet a všechny projekty by se o pár let zpozdily, než aby to chrlili jedno za druhým a byly to takový blivajzy. Nevím co víc tady vytknout, všechno bylo prostě průměrný, což se prostě ve Star Wars nesmí stávat, nebo spíše nemělo by no, ale už to začíná být normální... Vader je jediný, co vytknu, ten je cool, jako vždy.