Série(2) / Epizody(23)

Emma, Norman a Ray, nejchytřejší děti v sirotčinci Grace Field House, si nemohou na svůj život stěžovat. Přestože nepoznali své rodiče, starostlivá paní, kterou nikdo nenazve jinak než "Máma", jim dopřává všechno pohodlí, po kterém by místní děti mohly toužit: Čisté oblečení, dobré jídlo a vzdělání. Jediné nastolené železné pravidlo je nevzdalovat se od sirotčince. Ne všechno je totiž tak idylické, jak by první pohled naznačoval, což se brzo zvědaví Emma a Norman dozví, když se rozhodnou okusit zakázané ovoce a vypraví se za bránu jejich doposud poznaného světa. (Scalpelexis)

Recenze uživatele Simon.Dobes k tomuto seriálu (4)

Jakusoku no Neverland (2019)

S týmto seriálom som si moc nesadol. V prvej sérii sa mi páčila hudba, odhaľovanie skutočnosti, nečakané zvraty a i postavy. V druhej sérii to všetko zaniklo. ()

Season 1 (2019) (S01)

Príjemné, no miestami zdĺhavé a nudné. Musím vyzdvihnúť prekrásnu hudbu, ktorá dodáva seriálu iný rozmer. Do poslednej epizódy ma to nezaujalo na toľko, aby som so seriálom pokračoval. To sa ale tou poslednou časťou zmenilo - navnadila ma na ďalšiu sériu. ()

291045 (2019) (S01E04)

Štvrtý diel a seriál si drží tú istú kvalitu. Nie je to zlé, ale nejak extra ma to nechytilo. V tejto časti musím pochváliť Gildu, ktorá je veľmi zlatá a záver, ktorý ma moc prekvapil. ()

Season 2 (2021) (S02)

Počas sledovania prvej série som si povedal, že do druhej nepôjdem. Ale úžasné finále ma presvedčilo, aby som do nej šiel. Ľutujem. Postavy mi po čase začali liezť na nervy a prišlo mi to miestami fakt hlúpe. Atmosféra sa vytratila, pekné nečakané zvraty mi tu chýbali najviac. Vidieť tu v hodnoteniach prvú epizódu v červenej, ďalšie v modrej a poslednú v čiernej farbe, ma pobavilo. ()